کارشناس مشاور سایت فیروز در زمینه های زیر شما را یاری می کند:
مشاوره تربیتی کودک ( بحث پیرامون مشکلات رفتاری کودکان)
مشاوره خانواده
با ما از طریق تالار روانشناسی فیروز در ارتباط باشید...
كارشناس روانشناسي فيروز

شما می تونید سوالات خودتون را در زمینه تربیت فرزندان گلتون با ما در میان بگذارید....

امید است با همکاری هم بتونیم گامی موثر در جهت تربیت فرزندانی خلاق و با اخلاق بر داریم...
كارشناس روانشناسي فيروز

یه سلام گرم دیگه به همه کاربران گل فیروز دات کام

یه نکته:

می تونید در پیام خصوصی و یا در تالار گفتگوی سایت قسمت روانشناسی سوالات خودتون را مطرح کنید .
كارشناس روانشناسي فيروز

آدینه شما بخیر و خوشی انشالله

به زودی در قسمت تالار گفتگوی سایت فیروز با شما از مهارتهای ارتباط بین همسران خواهیم گفت.
با ما همراه باشید...
كارشناس روانشناسي فيروز

سلام دوستان گلم

با توجه به اینکه بعضی از کاربران به اشتباه سوالات مامایی را در پیام خصوصی برای مشاور ارسال می کردند ، آیدی مشاورتربیتی از این لحظه به جای مشاور در خدمت شماست.

سوالاتتون را در( در زمینه خانوادگی ؛ تربیت کودک و نوجوان ) در پیام خصوصی و یا در تالار گفتگو از مشاور تربیتی بپرسید.

پاینده باشید و سرافراز/ :) :!: :!:

Re: ****آشنایی با مشاور تربیتی سایت فیروز *****

سلام
وقت شما بخیر من از مرداد پارسال اومدم تو سایت شما
روزی که جواب آز بارداریم مثبت شد منم عضو سایت فیروز شدم
خیلی از این سایت در طول دوره بارداری استفاده کردم
یه پسر 7 ساله دارم و پسر دومم 7 فروردین 92 بدنیا اومده
چند تا سئوال دارم:
1-بطور کلی برای کاهش حساسیت پسرم اولم نسبت به پسر دومم چیکار کنم
2- پسر اولم حرفایی بالاتر از سنش میزنه مثلا کاش خودمو میکشتم تا از دست شما راحت بشم و شما فقط به بچه کوچکتون برسید درحالی که خیلی به اون توجه میکنیم واقعا کم میارم
3-سئوالهایی میپرسه که در جوابش میمونم مثلا:به من میگه تو اگه بمیری من چیکار کنم بابا مامانم پیر بشن بمیرن من تنها میمونم
ممنون میشم راهنمایی ام کنین
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

Re:

moshaveretarbiati نوشته شده:سلام دوستان گلم

با توجه به اینکه بعضی از کاربران به اشتباه سوالات مامایی را در پیام خصوصی برای مشاور ارسال می کردند ، آیدی مشاورتربیتی از این لحظه به جای مشاور در خدمت شماست.

سوالاتتون را در( در زمینه خانوادگی ؛ تربیت کودک و نوجوان ) در پیام خصوصی و یا در تالار گفتگو از مشاور تربیتی بپرسید.

پاینده باشید و سرافراز/ :) :!: :!:
پس این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ 8O

نمیدونم!این چیه؟ اصلا این از کجا اومد؟؟؟تقلبه اقا تقلبه!!!!!!با من لج بودن اینو الان زدن. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

سلام خسته نباشید من تازه تو سایت خوبتون عضو شدم چند روز پیش آزمایش بارداری دادم مثبت بود تاریخ آخرین پریودیم اول اردیبهشت بوده تو آزمایش عدد بتا 250 بوده کی باید برم سونو که ببینیم ساک تشکیل شده ؟
ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان