مشکل خانوادگی

با سلام خدمت شما
مشکلی که مطرح می کنم مربوط به زندگی داداشمه می خوام راهنماییم کنید تا بهشون کمک کنم.
داداشم توی خانواده ما تک پسره یک سال و نیم پیش با دختری که خانواده انتخاب کرده بود ازدواج کرده خانومش هم تک دختره . داداشم در موقع ازدواجش دانشجو بوده در حال حاضر درسش رو تموم کرده و مقدمات کاری را برای خودش فراهم کرده که تا چند ماه آینده کارش را شروع کند. بعد از ازدواجش بطور مداوم خانه پدر خانمش است و ممکن روزی یکبار برای مدت کمی از پدر و مادرم سری بزند این کار ممکن است هر چند روز یکبار اتفاق بیفتد خانواده ام از این قضیه خیلی ناراحت هستند وقتی این قضیه را با خودش و خانمش مطرح کرده اند و گفته اند که ما هم پسرمان را دوست داریم بیشتر پیش ما بمانید خانمش ناراحت شده و از ان روز برخورد های نا مناسبی انجام میدهد داداشم هم علی رغم اینکه خیلی به حرف خانمش گوش می کند از زندگیش دل خوشی ندارد و گاهی اوقات می گوید شما من را بد بخت کردید تحقیق نکرده برایم زن گرفتید ، من را کیلویی داماد کردید و از این جور حرف ها .
در ضمن یاد آوری کنم که وضعیت اقتصادی خانواده پدرم خیلی بهتر از خانواده عروسمان است و از لحاظ قیافه هم داداشم زیباتر از خانمش است به طوری که خیلی از اقوام عروسمان به این قضیه اعتراف کرده اند ، عروسمان هم دیپلم است و بیکار.
مطلب دیگری که باید یاد اور شوم باید بگویم اینکه از داداشم همه چی و همه کار می خواهد ولی خودش هیچ وقت حرف داداشم را گوش نمی کند و این بدترین چیزی است که داداشم را ازار می دهد در حال حاضر رابطه شان خوب است من را راهنمایی کنید

دوست عزیزم سلام
اگه شما یه برادر دارید که اینجوریه.من دو تاشون دارم اوایل فکر میکردیم مشکل از زن داداشامونه.ولی بعدش دیدیم مشکل از برادرامونن که خودشون این طرز رفتار وزندگی رو دوست دارن.ما هم دیگه کاریشون نداریم.خودشون که احساس خوشبختی کنن وسالم وسلامت باشند کافیه ولی یه جادویی وجود داره که میتونید با اون برادر وزن برادرتون رو جادو کنید واون جادو محبته.از محبت دیو حوری میشود.بعد هم اجازه بدید مرور زمان بعضی چیزهارو درست میکنه.توکلتون به خدا
ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان