رفتار با خانواده همسر

باسلام،من عروس خانواده پرجمعیت هستم 10 تا بچه، هرکدوم یجور اخلاق دارند؛و ادمهای دم دمی مزاجی هستند، هرجور رفتارمو تغییر دادم تا شاید خوب بشن،یبار خوبن یبار بی دلیل بد؛ خیلی اذیت میشم، خوهشا راهنماییم کنین که چیکار کنم؟ گاهی احساس میکنم من بدم که اینطور میکنند، عروسهای بچه ها خیلی کارهارو هم نمیکنند ولی همیشه روی سرشون جادارند؛من زنداداششونم همش بد رفتار میکنند،آدمو تحویل نمیگیرن، مخصوصا تو جمعهایی که تعداد بیشتره، پرتوقع هستند، وقتی ناراحت میشم سعی میکنم رفت و آمدم رو کمتر کنم ولی باز درست نمیشن،بنظر شما من چیکار کنم بهتره؟پدرشوهرم فوت کرده؛ عروسیمونو شوهرم بدون کمک حتی مادرش تنهایی گرفت با جیب خالی؛ تا بحال نشده مادرش یه هزار تومن کمکمون کنه؛ طبقه بالای مادرشوهرم مستاجریم؛بنظرتون اگه دور بشیم بهتر نیست برامون؟ یا چیکار کنیم

احساس دوست داشته نشدن

باسلام،من احساس میکنم جایی تو این دنیا ندارم، خانوادم فقط منو بزرگ کردن،هیچ محبت و علاقه ای ازشون ندیدم، و کلا پسر دوست بودن؛ ازدواج هم کردم احساس میکنم خانواده شوهرم دوسم ندارن و تحملم میکنن، خوب من کم مو هستم بدلایلی موهام ریخته و خیلی کم شده، اما این دلیلی بر رفتار اونا نمیشه؛ خدای نکرده بیماری واگیردار یا ناجور نیست که ؛ همش احساس میکنم کسی منو نمیخواد و زیادی هستم یجورایی
ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان