لکه بینی

سلام وقتتون بخیر
من22 سالمه و یک ساله که ازدواج کرده ام و به جز دوران قاعدگی ام تقریبا هرشب نزدیکی داشتم.
حدودا هر سی روز یکبار پریود میشم 4-5 باره که 3 روز بعد از قاعدگی، لکه های قهوه ای کمرنگ و قرمز گاهی همراه با بافت ای قهوه ای میبینم البته دو سه روز اخر قاعدگی ام خونریزی ام خیلی کم و گاه بدون خونریزی است.
ابا این ناشی از نزدیکی های مکرره؟

Re: لکه بینی

خسته نباشید
من 24 سالمه 2 ماه گذشته 2بار توی 1 ماه پریود شدم که مراجعه کردم دکتر بعد سونوگرافی گفتن کیست های ریزی دارم که یه قرص دادن برای کیست ها بعد از مصرف قرص ها مجدد سونوگرافی انجام دادم که گفتن نزدیک به نرمال. دکتر گفتن با شروع خونریزی پریودم مصرف قرص یاز رو به مدت 2ماه انجام بدم.
ماه اول از روز اول شروع کردم بهد از 13 یا 14 روز خونریزی بین پریود داشتم تا تقریبا مصرف قرص های آخر ماه اول.
بسته دوم رو به محض تمام شدن بسته اول شروع کردم
ماه دوم تا 10 روز اول مصرف خونریزی نداشتن ولی الان باز خونریزی شدید و کمی درد کمردارم.
لطفا راهنمایی کنید این وضعیت طبیعی هست؟؟

Ma.md نوشته شده:خسته نباشید
من 24 سالمه 2 ماه گذشته 2بار توی 1 ماه پریود شدم که مراجعه کردم دکتر بعد سونوگرافی گفتن کیست های ریزی دارم که یه قرص دادن برای کیست ها بعد از مصرف قرص ها مجدد سونوگرافی انجام دادم که گفتن نزدیک به نرمال. دکتر گفتن با شروع خونریزی پریودم مصرف قرص یاز رو به مدت 2ماه انجام بدم.
ماه اول از روز اول شروع کردم بهد از 13 یا 14 روز خونریزی بین پریود داشتم تا تقریبا مصرف قرص های آخر ماه اول.
ماه دوم تا 10 روز اول مصرف خونریزی نداشتن ولی الان باز خونریزی شدید و کمی درد کمردارم.

سلام وقت بخیر من برای بارداری اقدام کردم سینال اف شب ۵ و۶زدم و قرص لتراکس از شب ۶ تا ۵ شب خوردم بعد از این جریان پریود شدم روز ۱۲ پریودی با دکترم تماس گرفتم گفتن دوفاستون استفاده کن تا قطع بشه اما نشد من مدروکسی خوردم اختلالی پیش نمیاد درضمن تخمدان سمت چپم خیلی درد میکنه

Ma.md نوشته شده:
Ma.md نوشته شده:خسته نباشید
نه عزیزم اصلا
باید مجدد پیگیری کنید
كارشناس مامايي فيروز

Za amin نوشته شده:سلام وقت بخیر من برای بارداری اقدام کردم سینال اف شب ۵ و۶زدم و قرص لتراکس از شب ۶ تا ۵ شب خوردم بعد از این جریان پریود شدم روز ۱۲ پریودی با دکترم تماس گرفتم گفتن دوفاستون استفاده کن تا قطع بشه اما نشد من مدروکسی خوردم اختلالی پیش نمیاد درضمن تخمدان سمت چپم خیلی درد میکنه
یعنی پریودتون تا 12 ام طول کشید؟
اگر بلی مدروکسی هم پروژسترون است اما باید درمانگر خودتون تائید کنند
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر دوسه روز قبل پریودم نزدیکی داشتم بعدبلافاصله قرص اورژانسی استفاده کردم بعد دوروز لکه بینی داشتم بادردزایاد تو ناحیه مقعد وزیر دلم الان ک ده روز میگذره هنوز لکه بینی دارم و پریود نشدم علتش میتونه مصرف همین قرص باشه تاحالا سابقه لکه بینی نداشتم

لکه بینی در روز ۱۶ پریودی

سلام
من ۱۸ ماه پیش زایمان داشتم
بعد زایمان تا ۱۳ ماه پریود نشدم
الان ۴ ماهه که تقریبا مرتب پریود شدم
آخرین پریودم ۱۴ مهر بود و ۲۱ مهر پایان خونریزی بود
۲۳ مهر و ۲۸ مهر نزدیکی به همراه جلوگیری به روش طبیعی داشتم
۲۴ مهر من ترکیب سیاه دانه باعسل برای درمان سرماخوردگی خوردم
۲۹ مهر لکه بینی داشتم فقط یکبار
الان نگرانم که این لکه بینی مربوط به تخمک گذاری یا لانه گزینی هستش
یا ممکنه به خاطر مصرف سیاه دانه لک بینی داشتم چون طبیب گیاهی میگفت سیاه دانه ممکنه باعث ریزش دیواره رحم بشه

در مورد سیاه دانه همان نظر متخصصین طب سنتی مهم است من اطلاعات دقیق تری ندارم.
در کل لکه بینی 1 بار در سیکل نگران کننده و ... نیست
اگر تکرار شود نیاز به پیگیری دارد.
در ضمن لانه گزینی چند روز مانده به موعد بعدی رخ می دهد یعنی مثلا 3تا 8 روز مانده به موعد بعدی(حدودی البته)
كارشناس مامايي فيروز

باعرض سلام وخسته نباشید
من دوباردررابطه ی جنسی باشوهرم خون ابه ازرحمم امدکه روی الت شوهرمم بودکه این خون ابه دراخررابطه مشاهده شدوادامه دارهم نبودوهمان شب قطع شدیعنی جوری نبودتافرداادامه پیداکنه که یکی به دلیل طولانی شدن رابطه وهمراه باضربه بودروزششم پریودیم بودکه کاملاپاک شده بودم که خون ابه مشاهده شدودیگری هم نزدیک به پریویدم بودمیشه لطفاجواب بدیددلیل این خون ابه هاچی بوده. ممنون ازراهنماییتون🙏

سلام دوست عزیز
لکه بینی بعد از سکس علل مختلفی میتواند داشته باشد .موردی که بعد از پریود بود میتواند طبیعی باشد ولی بهتر است به پزشک مراجعه نمایید تا در اولین فرصت برای شما پاپ اسمیر انجام شود و از جهت عفونت و زخم دهانه رحم بررسی شوید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان