Re: لکه بینی و تنبلی تخمدان

ممنون از پاسختون من دوباره به پزشک مزاجعه کردم خیلی معاینه کردن میگفتن شاید لکه بینیم از عفونته که هیچی نبود من هر روز لکه میبینم البته کم و هنگام نزدیکی کمی خون خیلی استرس و ترس دارم الان دیشب قرص سیپروترون کامپاندم تمام شده و امشب که نزدیکی داشتیم خون دیدم نمیدونم این خون و به چی ربط بدم اخه اگه مشکل عفونت و زخم داشتم که تو ده روز بعد از پریودی که پاک بودم هم بیاید میبود این مشکل ، این دفه دکتر گفت از پانزدهم پریودیم قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کنم شبی دوتا تا ده روز ومتفورمین یکی صبح دوتا شب حالا به نظرتون این لکه خون بعد از نزدیکی به دلیل لکه های گاه و بی گاه و کمی که دارم میتونه باشه؟

fateme71 نوشته شده:ممنون از پاسختون من دوباره به پزشک مزاجعه کردم خیلی معاینه کردن میگفتن شاید لکه بینیم از عفونته که هیچی نبود من هر روز لکه میبینم البته کم و هنگام نزدیکی کمی خون خیلی استرس و ترس دارم الان دیشب قرص سیپروترون کامپاندم تمام شده و امشب که نزدیکی داشتیم خون دیدم نمیدونم این خون و به چی ربط بدم اخه اگه مشکل عفونت و زخم داشتم که تو ده روز بعد از پریودی که پاک بودم هم بیاید میبود این مشکل ، این دفه دکتر گفت از پانزدهم پریودیم قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کنم شبی دوتا تا ده روز ومتفورمین یکی صبح دوتا شب حالا به نظرتون این لکه خون بعد از نزدیکی به دلیل لکه های گاه و بی گاه و کمی که دارم میتونه باشه؟
اگر عفونت و زخم و ضایعه در واژن و دهانه ی رحم نبوده؛ پس لکه بینی تون از داخل خود رحم است و می تواند به عدم تعادل هورمون ها و ... مربوط باشد . داروهای پیشنهادی درمانگرتون هم مناسب هستند چراکه کاهش پروژسترون وسط سیکل را مدروکسی پروژسترون می تواند جبران کند تا لکه بینی اتفاق نیافتد
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون که امیدوارم کردین ببخشید قرص مدروکسی پروژسترون رو باید از پانزدهم پریودیم شروع کنم من همیشه قبل از پریودیم لکه بینی دارم مثلا از پریشب لکه دیدم تا امروز که پریودیم باز شد حالا اون لکه بینی ها رو هم باید جز پریودی حساب کنم یا نه؟ ممنون که جواب میدین

سلام خسته نباشید من نزدیک یک ساله مشکل دارم مشکلم با خونریزی شروع شد که بعد از دوماه با آمپول استرادیول وپروژسترون قطع شد و با تجویز دکتر شروع با مصرف قرص جلوگیری کردم که تقریبا اواخر قرص ها کا میشد لکه بینیم شروع میشد نزد دکترم رفتم ازم سونو گرفتن که دیواره رحم 16میلیمتر شده بود ورحم حجیم وکورتاژ تشخیصی شدم که نتیجه کورتاژ سالم بود وگفتن زخم و عفونت داشتم اما بعد از کرتاز مشکلم خیلی بیشتر شد به این طور که وقتی پریود میشدم سر هفت روز پاک میشدم ویک دوهفته پاک بود و باز لکه بینی ها شروع میشد و کم کم بعد از پریودی چهار پنج روز پاک وبقیه ماه درگیر لکه بینی و این دوره اخر هم چهار روز بعد از پاکی لکه بینی و باز خونریزی که خیلی میترسم و نامیدم همش خیلی دکتر رفتم واقعا خسته شدم کاش کورتاژ نمیکردم الان هم تادکتر دیگه برم فعلا مفنامیک اسید و ترنسید میخورم خیلی کمتر شده اما این داروها موقتی قطع میکنه بعصی از دکترا میگن بچه بیارم خوب میشم ام دلم نمیخواد تا کامل خوب نشدم بچه بیارم یکی از اشناها گفت قرص متیل ارگونین بخورم اگه بخورم ضرر داره یانه؟ درضمن آزمایشهای هورمونیم هم مشکل خاصی داره بعضی از دکترا میگن تنبلی تخمدان دارم درضمن یه دختر تقریبا چهارساله هم دارم وقبل از این موضوع ها پریودیم مرتب نبود تو رو خدا زاهنماییم کنی با تشکر

ممنون از پاسختون اول همین ماه که دکتر رفتم بهم پروژسترون داد و گفت از پانزدهم پریودی مصرف کنم پریود که شدم به محض این که پاک شدم چهار روز بعد به لکه بینی وخونریزی افتادم که استفاده نکردم دیگه دیگه همین طوری این ماه همش درگیر خونریزی و لکه بینی بودم تا مفنامیک اسید وترنسید استفاده کردم که الان مثل لکه ی کم رنگ شده دیروز پیش ماما رفتم گفت از همین امروز استروژن مصرف کنم و پانزده روز بعد شبی دو عدد مدروکسی پروژسترون نطر شما چطور است؟ واینکه ترنسید رو تاکی ادامه بدم؟متشکر از شما

ترنسید مثل مفنامیک است و هورمونی و... نیست تا وقتی که احساس می کنید لکه بینی رو کم می کنه می توانید مصرف کنید.
یکی از روشهای درمانی هم استروژن است که ممکن است برای شما که به داروهای دیگر جواب ندادید مناسب باشد.تشخیص با درمانگر شماست.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون الان پنج شبه که استروژن مضرف میکنم وترنسید و هم قطع نکردم دو سه روز پاک بودم اما از امشب که شب پنجم مصرف استروژن است به لکه بینی افتادم در ضمن ترنسید و هم مصرف میکنم چکا کنم چرا این همه مشکل دارم دوباره باید دکتر برم؟ ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان