لطفا کمکم کنید. دارم ناامید میشم

باسلام و خسته نباشید
من 1 ماهه عروسی کردم و قبلش هم یک سال و نیم عقد بودم
تو یک ماهی که از عروسیم می گذره هنوز نتونستیم با همسرم رابطه جنسی داشته باشیم یعنی دخول نبوده و من باکره هستم
وقتی می خوایم کار اصلی رو انجام بدیم من شدیدا خودمو منقبض و سفت می کنم و این باعث میشه همسرم هم نتونه اون کارو کنه و خسته میشیم و بیخیال
من و همسرم همدیگه رو عاشقانه دوست داریم و نمی خوایم این مورد باعث سردی بشه. البته همسرم هم حسابی ناشیه و با اینکه ما هردومون 30 سالمونه و تحصیل کرده هستیم ولی بازم متاسفانه بلد نیستیم این کارو
من خیلی نگرانم خیلی زیاد
به یک ماما مراجعه کردم گفته واژنیسموس هستش
دکتر خودم که توی مشهد هستش تلفنی بهم گفت باید با انگشت خودم اولی یک انگشت بعد دو انگشت و بعد همسرم با یک انگشت و بعد دو انگشت این کارو کنیم تا بعد نتونیم اون کارو کنیم
نمی دونم باید چیکار کنم
احساس بد وناتوانی می کنم
غم و ناراحتی زیادی دارم
بهم کمک کنید تو رو خدا

Re: لطفا کمکم کنید. دارم ناامید میشم

mlz نوشته شده:باسلام و خسته نباشید
من 1 ماهه عروسی کردم و قبلش هم یک سال و نیم عقد بودم
تو یک ماهی که از عروسیم می گذره هنوز نتونستیم با همسرم رابطه جنسی داشته باشیم یعنی دخول نبوده و من باکره هستم
وقتی می خوایم کار اصلی رو انجام بدیم من شدیدا خودمو منقبض و سفت می کنم و این باعث میشه همسرم هم نتونه اون کارو کنه و خسته میشیم و بیخیال
من و همسرم همدیگه رو عاشقانه دوست داریم و نمی خوایم این مورد باعث سردی بشه. البته همسرم هم حسابی ناشیه و با اینکه ما هردومون 30 سالمونه و تحصیل کرده هستیم ولی بازم متاسفانه بلد نیستیم این کارو
من خیلی نگرانم خیلی زیاد
به یک ماما مراجعه کردم گفته واژنیسموس هستش
دکتر خودم که توی مشهد هستش تلفنی بهم گفت باید با انگشت خودم اولی یک انگشت بعد دو انگشت و بعد همسرم با یک انگشت و بعد دو انگشت این کارو کنیم تا بعد نتونیم اون کارو کنیم
نمی دونم باید چیکار کنم
احساس بد وناتوانی می کنم
غم و ناراحتی زیادی دارم
بهم کمک کنید تو رو خدا
دوست عزیز به پیغام خصوصی تون مراجعه کنید/
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان