فیبروم های رحمی/کیست تخمدان راست

سلام خسته نباشید،من 20سالمه ونامزدم،تخمدان راستم 21#48وچپم 14#24هست،درتخمدان راستم کیست به اندازه 19#32دیده شده.تونظریه نوشتندفیبروم های رحمی/کیست تخمدان راست(همورازیک ودرحال جذب).خیلی وقته دارو میخوردم اما فرقی نکرده بدترم شده،براهمین دیگه دکترنمیرم،دوس دارم گیاهی استفاده کنم امانمیدونم چی مصرف کنم.ممنونم.منتظرجوابتونم.

Re: فیبروم های رحمی/کیست تخمدان راست

نه عزیزم خوش خیم هستند.پس اگر 1 سال است که کیست را دارید باید درمانگر تون برای جراحی (لاپاراسکوپی بهتر است) توصیه می کرد چطور تا الان خارجش نکرده اید؟
از نظر من با درمانگر دیگری مشورت کرده و اقدام کنید . کیست مقاوم به درمان باید خارج شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشیدمن امروزرفتم سونوگرافی،جواب این هست،رحم به ابعاد37#35#50اندازه گیری شد.اکوزنیسیته رحم غیریکنواخت هست.توده های مربوط به فیبروم درهردودیواره رحم دیده می شودوبزرگترین آن دردیواره لاترال راست سگمان تحتانی درحد19#27میلیمترودردیواره خلفی تنه رحم درحد15#18میلیمتراندازه گیری شد.ضخامت آندومترmm7وطبیعی هست.ضایعه ای درادنکس هادیده نشد.تخمدان راست بابعاد19#34وچپ19#36 م م شکل واندازه طبیعی دارند.تصویری ازکیست درداخل وخارج ازحدودتخمدان هادیده نشد.نظریه:فیبروم های متعددرحمی بااثرفشاری برروی آندومتر.باتشکر

سلام مهناز جان!
پس کیستتون برطرف شده است و این عالیست.
الان فقط با همین فیبروم ها روبرو هستیم. یا توه به سن پایینتون ، کلآً قبل از اینکه هر اقدامی کنید حتماً تحت نظر یک فوق تخصص باشید و نظر ایشون رو (برای عدم اقدام اقدام یا درمان سنتی و ...) بگیرید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان