Re: ترشحات پنیری شکل بدون خارش و بو

سلام وقت بخیر
من پارسال یه مدت هنگام سکس ازم ترشحات سفید میومد و میچسبید به آلت همسرم
دکتر که رفتم گفتن عفونت کاندیاز اگه اشتباه نکنم بود اونجا خیلی خارش داشتم ودکتر بهم فلوکونازول و قرص واژن دادن که بعده استفاده خوب شدم
ولی الان چند وقته موقعه سکس دوباره همون ترشحات پنیری و دارم ولی خارش ندارم
اگه خودم فلوکونازول بگیرم با همون قرصای واژن استفاده کنم ایا اشکالی نداره
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
اگر ظاهرا همان ترشحات است ابتدا 7 روز کرم واژینال کلوتریمازول رو با اپلیکاتور استفاده کنید و اگر خوب نشد (تاکید می کنم بعد از یک هفته درمان با پماد اگر خوب نشد)
قرص فلوکونازول 150
البته این دارو بسیارکم باید مصرف شود اصلا سرخود مصرف نکنید
نهایتا در حد 2 عدد با فاصله 72 ساعت
در صورت عدم بهبود اصلا نباید تکرار کنید حتی در آینده(و فقط مراجعه)
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من خیلی وقته درگیر ترشحات غیر عادیم هستم ولی هیچ فرقی نمیکنن
اول از همه سبز رنگ و خیلی رقیق بود و دکتر برای سیپروفلاکساسین ۵۰۰تجویز کرد ولی بعد از تموم شدن دوره اش دوباره برگشت و خیلی هم وخیم برگشت که رفتم بیمارستان و باز بهم سیپرو و ازیترومایسین دادن
بازهم برگشت
قبل از همه اینا یه دوره هم کرم کانازول واژینال زدم
الان باز یه تایمی از روز ترشحاتم سبز خیلی کمرنگ رقیقه یه تایم دیگه پنیری و سفته!!!خارش و سوزش هم ندارم
فقط گاهی درد توی ادرار!!واقعا دارم دیوونه میشم دیگه.

سلام دوست عزیز
ترشحات سبز رنگ اغلب در سرویسیتها(زخم دهانه رحم) دیده می‌شود که گاهی اوقات با مصرف آنتی بیوتیکها بهبود می‌یابد یا علائم حاد آن فروکش می‌کند و گاهی اوقات بطور کامل درمان نشده و مزمن می‌شود و بعد از انجام پاپ اسمیر نیاز به درمان با کرایو تراپی (فریز) است. بهتر است بعد از بهتر شدن شرایط جامعه به متخصص حاذقی مراجعه نمایید تا درمان کامل برای شما انجام شود. برای درد هنگام ادرار کردن مایعات فراوان بخورید در صورتیکه بهبودی حاصل نشد یک کشت ادرار انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام حدود ۲ ماه پیش خارش و ترشحات بو دارم داشتم رفتم متخصص معاینه کرد گفت عفونت شدید گرفتی از همسرت ،ازاونموقع با کاندوم رابطه داریم به هردومون قرص و دارو داد و به من کپسول که روزی یکی بخورم بعد اتمامش اریترومایسین روزی ۳ تا و ژل مترونیدازول هرشب نصف اپلیکاتور ، بعد استفاده ژل چیزایی مثل تیکه های پنیر و بدون بو ازم خارج میشد چند وقت پیش رفتم گف خیلی بهترشدی و دوباره همون داروهارو برام نوشت حدود ۱-۲ هفتس ک موقع رابطه همون تیکه های پنیری رو آلت همسرم میچسبن ، واقعا نمیدونم چرا جدیدا اینطور شدم چند روز از ژل استفاده نمیکنم دیگه تمام شده ولی همچنان موقع رابطه همین مشکلو دارم میشه راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
با توجه به علائم و ترشحات ،شما عفونت قارچی دارید و باید درمانتان را تا ب بهودی کامل پیگیری کنید گاهی اوقات لازم است همراه با داروهای ضد قارچ از پروبیوتیکها نیز استفاده کنید که با مراجعه به درمانگرتان اطلاعات لازم در زمینه چگونگی مصرف آن را میتوانید بدست آورید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان