پریود نشدن

سلام وقت بخیر خسته نباشین
ببخشید من آبان ماه یه بار رابطه محافظت نشده داشتم بلافاصله قرص اورژانسی خوردم بعد 2آذرماه هم رابطه محافظت نشده داشتم فرداش که 3آذر بود قرص اورژانسی خوردم یه چن ساعت بعدش لکه بینی داشتم تا 9آذر خونریزی داشتم ولی مث پریودیام شدید نبود حالا این ماه پری نشدم دو سه بار این ماه بی بی چک زدم منفی بود همین پریروز هم یکی زدم منفی بود گاهاً علائم پریودی دارم کمر درد شکم درد اینا ولی پری نمیشم دلیلش چی میتونه باشه؟ راهی هس پریودیم باز شه؟ ممنونم🙏
و اینکه شرمنده دو سه ماه پیش آزمایش پاپ اسمیر دادم معاینه هم شدم سالم بودم فقط یکم عفونت داشتم

Re: پریود نشدن

توسطFatima 77
سلام وقت بخیر خسته نباشین
ببخشید من آبان ماه یه بار رابطه محافظت نشده داشتم بلافاصله قرص اورژانسی خوردم بعد 2آذرماه هم رابطه محافظت نشده داشتم فرداش که 3آذر بود قرص اورژانسی خوردم یه چن ساعت بعدش لکه بینی داشتم تا 9آذر خونریزی داشتم ولی مث پریودیام شدید نبود حالا این ماه پری نشدم دو سه بار این ماه بی بی چک زدم منفی بود همین پریروز هم یکی زدم منفی بود گاهاً علائم پریودی دارم کمر درد شکم درد اینا ولی پری نمیشم دلیلش چی میتونه باشه؟ راهی هس پریودیم باز شه؟ ممنونم🙏
و اینکه شرمنده دو سه ماه پیش آزمایش پاپ اسمیر دادم معاینه هم شدم سالم بودم فقط یکم عفونت داشتم

Re: پریود نشدن

سلام دوست عزیز
علت پریود نشدنتون به دلیل مصرف قرصهای اورژانسیه. معمولا بعد از مصرف قرصهای اورژانسی نامنظمی در پریود طبیعیه. ضمنا عزیزم حواستون باشه استفاده مکرر از قرصهای اورژانسی درصد شکست اونهارو بالا میبره بنابراین بهتره از یه روش مطمئن جهت پیشگیری استفاده کنید. درصورتیکه از منفی بودن بی بی چک مطمئن هستید جهت پریود شدن از آمپول پروژسترون استفاده کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان