Re: لکه بینی و تنبلی تخمدان

اگر لکه بینی تون بیش از 5 روز شد می توانید مراجعه کنید. البته ممکن است درمانگرتون بگویند که سیکل اول رو باید صبر کنیم و ...
اما اگر خونریزی شد مراجعه رو حتما داشته باشید. تشیخص در چنین شرایطی به واقع در هر لحظه با درمانگر بالینی شماست.
ترنسید اگر اثر دارد و ... ادامه دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از پاسختون الان تقریبا سه چهار روزی هست لکه بینی دارم و در ضمن در دهانه رحم خیلی احساس خشکی و خارش دارم مریشب که نزدیکی داشتیم خونریزی داشتم همون موقع یکم نمیدونم این خون و به چی ربط بدم تازه و روشن بود رنگش والان هم لکه بینی ممنون میشم راهنماییم کنین

ممنون از پاسختون من امروز مراجعه داشتم معاینه کردن گفتن عفونت قارچی دارم و چون خیلی سوزش و خارش دارم گفتن به احتمال زیاد از داخل خراشی چیزی هست ولی گفت چیز خاصی نیست داخل واژن بهم کپسول فلوکونازول و مفنانیک اسید و پماد ان ان دادن و گفتن دارو ها رو مصرف کنم فعلا
من شهرستانم اینجا پیش ماما رفتم میخواستم مشهد برم که گفت فعلا دست نگه دار البته تا دوماه پیش مشهد تحت نظر بودم اما نتیجه ای نگرفتم خیلی خوبه که شما هستین راهنمایی میکنین.

با سلام من دختری ۲۷ساله ومجردم٬اسفندماه ک پریود شدم بعداز اون همش لکه بینی دارم دکتررفتم سونوانجام دادم گفتن pcod هستم٬برام متفورمین تجویزکردن ک تا الان هرروز دارم مصرف میکنم برای لکه بینیم هم ال دی تجویزکردن الی دی ک خوردم چندروز لکه بینیم قطع شد ولی دوباره شروع شدتا قرصام تموم شد بعددوسه روز پریودشدم خیلی خونریزیم شدیدبود و دردوحشتناکی داشتم و همش لخته های خون ازم خارج میشد پریودم تموم شدولی لکه بینیم هنوزم ادامه داره رفتم دکتر گفتن ال دی قویه و ی قرص شبیه ال دی ب اسم دیان ۳۵تجویز کردن ولی هنوزم لکه بینی دارم کلافه شدم توروخدا راهنماییم کنید!بعد من خوندم مفنامیک لکه بینی روقطع میکنه بنظرتون درموردمن جواب میده؟چیکارکنم من

سلام
عزیزم بهتر است تحت نظر متخصص حاذقی باشید که دارو در حد نیاز فقط، و موثر دریافت کنید
الی مصرف طولانی مدتش توصیه نمی شود
آزمایش هورمونی نیاز است.کم خونی و تیروئید هم چک شود
بله دیان بهتر است ، مدروکسی پروژسترون هم گاهی جواب می دهد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان