خارش گلو و سرفه

سلام و خسته نباشيد من الان در هفته 24 بارداري هستم تقريبا دو ماه هست كه دچار خارش گلو و سرفه هاي مكرر مخصوصا در شب و موقع خواب هستم گاهي سرفه ها بقدري شديد هست كه باعث استفراغ ميشه دكترم بمن پرومتازين(شب يك قاشق) داد ولي من هنوز نخوردم بخاطر جنين.
- حال مي خواهم بدونم 1-اين سرفه ها ميتونه آلرژي باشه يا بخاطر رفلاكس معده يا خشكي بيني؟
2-اين سرفه ها خطري برا بچه نداره؟
3-ميتونم از قطره بيني استفاده كنم؟
ممنونم از راهنماييتون.

سلام
دوست عزیزم تشخیص اینکه این سرفه از چه عاملی ناشی می شوند با مراجعه بالینی توسط پزشک عمومی یا متخصص داخلی حاصل می شود. و از آنجاییکه ادامه دار شده است توصیه دارم این مراجعه رو حتماً داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

كارشناس عزيز سلام .بعد از ارسال اين پست .من 4 روز از سرماخردگي و سينه درد شديد افتادم رفتم دكترم بهم ديفن هيدرامين داد و به دكتر داخلي معرفي ام كرداو هم ،همين دارو را معرفي كر كه البته من از ترسم نخوردم ولي شبها از سرفه نمخوابيدن و زير دلم درد گرفته بود ديگه بخاطرسرفه هاي شديد شب موقع خواب يك قاشق چايخوري خوردم كه باعث شد علائم بيماري كاهش پيدا كنه الان بعد از 4 روز هنوز درگيرم ولي با مايعات گرم و آبميوه دارم مبارزه مينكم فقط وقتي سرفه ميكنم زير دلم درد ميگيره .دكترم روز دوم قلب ني ني رو چك كرد و گفت سالمه من 29 آبان وقت سونو دارم بنظرتون لازمه الان بخاطر سلامت جفت و كيسه برم سونو؟ نيني ام حركت داره الان.
از راهنمايي هاتون ممنونم.
ارسال پست

بازگشت به “بيماريهاي داخلي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان