تپش قلب

مدیران انجمن: KarshenaseMamaee, golenarges

نمایه کاربر
shiva
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

تپش قلب

پستتوسط shiva » دو شنبه 15 تیر 1388, 9:57 pm

با سلام و خسته نباشید

امروز در سونوگرافی باز هم دکتر گفت که آب کیسه آب کم است و باید 2 هفته دیگر نیز استراحت داشته باشم. اما جنین خوب بود و حرکت هم داشت . اما گفتند هر چه جنین بزرگ تر می شود ، کم بودن آب خطرناک تر می شود. و تنها استراحت و خوردن مایعات را تجویز کردندو اجازه چندمتر راه رفتن را هم دادند اما تپش قلب را عادی دانستند!!؟ فشار خونم 10 روی 7 بود که قبلا 9 روی 6 بود.
چه کنم تا آب کیسه آب جبران شود ؟ آیا واقعا تپش عادی است . البته گاهی اوقات عادی است و گاهی مرا اذیت می کند
با تشکر از زحمات شما

نمایه کاربر
golenarges
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط golenarges » سه شنبه 16 تیر 1388, 6:57 pm

شیوای عزیزم سلام
همون طور که در پست های قبلی برات گفتم ، بارداری مخاطره آمیزی داری. البته همه جا استثنا هست و حتی من دیدم که بارداری های بسیار پرخطر به لطف خدا منجر به تولد فرزندی سالم شده . اما واقعیت علمی همان است که دکتر گفته . در این موارد راه کارها ، استراحت ، خوردن مایعات و احیانا داروهایی است که برای حفظ بارداری تجویز می شود .
فشار خونت موردی نداره .تپش قلبتون هم همان طور که گفتم می تونه به خاطر شرایط روحیتون که البته حق هم دارید باشه . به خصوص که عدم تحرک، تمرکز انسان را بر مسائل بیشتر می کند . خوب ترجیحا تا اون جایی که برای مادر ایجاد مشکل نکنه ، توصیه میشه دارو استفاده نشه .
شیوا جان ، کدوم کشور هستی ؟ آیا از نزدیکانت کسی پیشت هست یا با همسرت تنها هستید ؟ این مدت استراحت را چه می کنی ؟ حوصله ی مطالعه داری یا نه ؟
به هر صورت برات دعا می کنیم و از همه ی کسانی که این پست را می خونن می خوام که در این شب های استجابت دعا برای شیوا و افرادی که شرایط مشابه شیوا را دارن دعا کنن تا این دوران را با آرامش و راحتی بگذرونن.
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

بازگشت به “بيماريهاي داخلي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان