فشارودرد

سلام خسته نباشیدووقت بخیر
پیشاپیش عذر خواهی من هفته 23 بارداری هستم ودوروزه که سمت چپ کنار نافم درد می گیره همچنین پشت کمرم بین دوکتف هم وقتی می شینم به مدت طولانی ،درد میگیره می خواستم اگر امکان داره جهت کم شدن دردها منو راهنمایی کنید همچنین فشار من در دو سری آخری که برای چکاپ رفتم 12روی 9 و12 روی 10 بود باید چکار کنم تا فشار پایین بیادوگاهی اوقات تپش قلب خفیف هم دارم با تشکر

سلام
دوست عزیزم حول و حوش هفته 20 بارداری رحم به ناف می رسد پس کشیدگی هایی به طور طبیعی ممکن است احساس شود اما تشخیص درد باید بالینی صورت گیرد.
فشار خون شما اکنون بالا محسوب نمی وشد اما بهتر است مصرف نمک را محدود کنید تا از بالارفتن آن پیشگیری شود . مرتب فشارخون خود را چک کنید. در صورت افزایش وزن ناگهانی و یا تورم دستها و صورت به پزشکتان مراجعه کنید.
نشستنتان را اصلاح کنید و از قوز کردم بپرهیزید و در کل به مدت طولانی ننشینید و در فواصل آن راه بروید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم حول و حوش هفته 20 بارداری رحم به ناف می رسد پس کشیدگی هایی به طور طبیعی ممکن است احساس شود اما تشخیص درد باید بالینی صورت گیرد.
فشار خون شما اکنون بالا محسوب نمی وشد اما بهتر است مصرف نمک را محدود کنید تا از بالارفتن آن پیشگیری شود . مرتب فشارخون خود را چک کنید. در صورت افزایش وزن ناگهانی و یا تورم دستها و صورت به پزشکتان مراجعه کنید.
نشستنتان را اصلاح کنید و از قوز کردم بپرهیزید و در کل به مدت طولانی ننشینید و در فواصل آن راه بروید.
تپش قلب اگر تداوم داشت حتماً به درمانگرتان بگویید تا در صورت نیاز مشاوره قلب شوید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: فشارودرد

سلام دوست عزیز برخی موراد که گفتین در این اه های بارداری طبیعی هست اما در مورد تپش قلب یا همون آریتمی قلبی باید بگم در صورت افزایش حتما باید ویزیت و چکاپ بشین. و از مراکز درمانی آریتمی قلبی کلینیک آریتمی توانیر از بهترین مراکز قلب هست. 
ارسال پست

بازگشت به “بيماريهاي داخلي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان