معرفی رستوران لانگ چیم در سنگاپور

#1
لانگ چیم به عنوان یکی از رستوران های سنگاپور با سبک منوی غذاهای تایلندی از موقعیتی مناسب برخوردار بوده و در خیابان بای فرانت شماره 10 در مارینا بای سندز قرار گرفته است . سرآشپز این رستوران دیوید تامپسون David Thompson یکی از سرآشپزهای ستاره میشلن است که بر طبخ و ارائه انواع غذاهای خیابانی تایلندی تمرکز دارد . در این رستوران انواع سوپ ها ، سالادها ، نودل و ... ارائه می شود . در واقع در منوی رستوران لانگ چیم برای تمامی ذائقه ها چیزی برای خوردن وجود دارد . لانگ چیم یک مکان عالی برای لذت بردن خانواده ها و گروه های دوستانه از یک غذای شگفت انگیز پر شده با مواد اولیه تازه و خوشمزه می باشد . رستوران لانگ چیم سنگاپور در تمامی روزهای هفته برای وعده های ناهار و شام و همچنین سرو نوشیدنی آماده سرویس دهی به مشتریان می باشد .

لانگ چیم در تایلندی به معنای بیا و مزه کن می باشد . این رستوران از سرویس دهی مناسب و کارکنانی با برخورد دوستانه برخوردار می باشد . قیمت غذاهای این رستوران مناسب و متوسط بوده و منوی آن تحت تاثیر انواع غذاهای خیابانی تایلندی بسته شده است . گونگ اوب وون سن ، اسپرینگ رول های گیاهی ، پد تایلندی ، اردک کبابی در برنج ، کاری سبز جوجه ، نودل شیشه ای ، شاهی آبی سیامی و آبگوشت کرفس آسیایی از جمله غذاهایی هستند که به گردشگران تور سنگاپور توصیه می گردد در مراجعه به این رستوران امتحان کنند .

اطلاعاتی درباره رستوران لانگ چیم سنگاپور

آدرس رستوران لانگ چیم در سنگاپور : 10Bayfront Avenue Marina Bay Sands | Marina Bay Sands, Singapore 018956, Singapore
تلفن رستوران Long Chim سنگاپور : 66887299 - 65+
ساعت کاری رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور : دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر و از ساعت 5:30 بعد از ظهر تا 11 شب - جمعه تا یکشنبه از ساعت 12 ظهر تا 11 شب
موقعیت رستوران لانگ چیم Long Chim سنگاپور : مارینا بی سندز
ارزیابی هزینه این رستوران تایلندی سنگاپور : متوسط
سبک منو : غذاهای تایلندی
نزدیک ترین ایستگاه MRT به رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور : ایستگاه بای فرانت


ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان