برای خرید کدام بهتر است باتومی یا تفلیس ؟

#1
شهر تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است که با 1.5 میلیون جمعیت در کنار رودخانه کورا واقع شده و به سبب موقعیت مهم اش در تقاطع دو قاره آسیا و اروپا و همچنین نزدیکی به مسیرهای تجاری شرق و غرب همواره از گذشته تا کنون مورد توجه بوده است . باتومی نیز دومین شهر بزرگ گرجستان است که با آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب در جنوب غربی این کشور در مجاورت دریای سیاه واقع شده است . توجه داشته باشید که اگر قصدتان از سفر به گرجستان تفریح و گردش است تور باتومی بهترین گزینه برای شماست هر چند که در تفلیس نیز گزینه های تفریحی متنوعی برای جوانان و کودکان در نظر گرفته شده است . برای علاقه مندان به اماکن و ابنیه تاریخی نیز تور تفلیس بهتر از باتومی است .

مراکز خرید باتومی و مراکز خرید تفلیس به گزینه های مدرن محدود نشده و هر دو شهر دارای بازارهای خیابانی و بازارهای سنتی و محلی متعددی هستند که گردشگران با مراجعه به ان ها می توانند اقلام و اجناس مدنظرشان را تهیه کنند . با این تفاوت که تعداد بازارها و مراکز خرید تفلیس به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان از باتومی بیشتر بوده و دست گردشگران برای انتخاب گزینه مورد نظر باز می باشد . با توجه به تعدد گزینه های خرید در تفلیس به طور حتم تنوع اجناس و محصولات نیز در این شهر زیاد بوده و گردشگران می توانند بعد از کمی گردش و مقایسه اقلام ، خریدی دلچسب و مناسب داشته باشند .

لازم به ذکر است که در شهر باتومی بعد از خروج از یک مرکز خرید تا رسیدن به گزینه بعدی می توانید از تماشای جذابیت های پیرامون خود لذت ببرید . در شهر کوچک باتومی خبری از ترافیک و دود ماشین ها نیست و با پای پیاده نیز می توان بین مراکز خرید باتومی تردد نمود . از آنجایی که تعداد مراکز خرید باتومی از تفلیس کمتر است گردشگران در زمان خرید نیازی نیست زمان خیلی زیادی برای مقایسه اجناس و بررسی کیفیت و قیمت آن ها صرف کنند . در واقع تعداد زیادی از بهترین مراکز خرید گرجستان در تفلیس واقع شده اند که این امر موجب شده هر ساله گردشگران زیادی برای خرید و بازدید از جاذبه های تاریخی وارد تفلیس شوند . در حالت کلی انتخاب باتومی یا تفلیس برای خرید بستگی به خود گردشگر دارد و افراد با توجه به زمان بندی و سلیقه خود می توانند بهترین گزینه را برگزینند .

مراکز خرید تفلیس عبارتند از :
مرکز خرید تفلیس مال
مرکز خرید ایست پوینت تفلیس
مرکز خرید اوراسیا تفلیس
مرکز خرید واگزال تفلیس
مرکز خرید گالریا تفلیس
مرکز خرید مرانی تفلیس
خیابان پکینی تفلیس
خیابان روستاولی تفلیس
بازار دست فروشان درای بریج تفلیس
بازار میدان تفلیس
مرکز خرید تفلیس سنترال
مرکز خرید لیلو تفلیس
مرکز خرید کارواسلا تفلیس
مرکز خرید جی تی سی تفلیس
مرک خرید مگالین تفلیس
مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس

معروف ترین مراکز خرید باتومی عبارتند از :
مرکز خرید باتومی مال
مرکز خرید مترو سیتی باتومی
مرکز خرید باتومی پلازا باتومی
بازار یونیورسال استوک باتومی
بازار گلد استوک باتومی
مرکز تجارتی مسکو باتومی
مرکز خرید فرودگاه بین‌المللی باتومی


ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان