لکه بینی

سلام خسته نباشید
من تازه با سایتتون اشنا شدم و یک مشکلی داشتم که امیدوارم شما بتونید کمکم کنید
من برای جلوگیری از قرص استفاده میکنم ووچند ماهی هست که بعد از حدوده یک هفته تا 10 روز از شروع خوردن قرص لکه بینی به صورت کم دارم و ترشحاتم را الوده و به رنگ قهو ای می بینم
اصلا نمیدونم چرا با وجود خوردن قرص لکه میبینم در صورتی که قبلا نبود....و یا اینکه این چه حکمی داره من باید نماز بخونم یا نه؟ و یا نزدیکی میشه کرد یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز! خوشحالم که به جمع دوستان ما اضافه شدید!
عزیزم حتماً زودتر مراجعه کنید و پیگیری کنید هم ترشحات قهوه ای طبیعی نیستند و نشان از عفونت دارند و هم اینکه داشتن لکه بینی به همراه قرص در ماههای اول استفاده پیش می اید و ممکن است طبیعی باشد اما شما که پیش از این این مشکل را نداشتید حتماً باید پیگیری کنید و معاینه و بررسی بالینی داشته باشید.
دوست عزیزم! حکم شرعیش رو هم باید از دفتر مرجعتون یا از رساله کمک بگیرید.
سلامت و موفق باشید...
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون از اینکه جوابم را دادید
اخه میدونید من اگه قرص مصرف نکنم حتی یک ماه تو اون یک ماه هیچ لکه بینی ندارم و زمان بعدی پریود در زمان خودش منظم نهایتا با یکی دو روز تاخیر هست..علت چیست؟
آخرین ويرايش توسط 1 on darya_sepehr, ويرايش شده در 0.

سلام
من قرصم رو قطع کردم که پریود بشم و بعد به دکتر مراجعه کنم بعد 3_4 روز یه خونریزی خیلی خیلی کمی شروع شد بعذ 2 روز هنوز همون طوره..نه میشه گفت خونریزی دارم نه میشه گفت ندارم...قبلا دو_سه روز اول خونریزی زیادی داشتم نسبتا ... چکار کنم اینجوری که نمی تونم برم دکتر
وضعم خیلی خرابه؟

سلام!
دریای عزیز! با اتوجه به اینکه می فرمائید تا قبل از مصرف قرص لکه بینی نداشتید توصیه می کنم روش پیشگیری تون رو عوض کنید. البته بعد از مشخص شدن علت این لکه بینی ها .
در حال حاضر هم صبر کنید تا دوران خونریزی تون هر چند خفیف تمام بشه(البته اگر بیش از زمان خونریزی همیشه طول کشید دیگر صبر نکنید) سپس مراجعه بالینی داشته باشید.
در عین حال هر کمکی باشد خوشحال می شم انجام بدهم عزیزم.
در پناه خدا
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
از لطفتون یه دنیا متشکرم
خواستم بهتون بگم خونریزی من بهتر شده البته اصلا مثل دفعات پیش نیست مقدارش خیلی کم و رقیق هست
انشالله به محض تموم شدن دکتر میرم و ازمایش میدم..راستش خیلی نگران شدم میترسم مشکلم بزرگ باشه...و نذاره بچه دار بشم..یا چیزایه دیگه
با اینکه من خیلی مراقبت میکنم برای جلوگیری از عفونت نمیدونم چرا گریبانم و میگیره
_________
دریا

سلام
وقتتون بخیر
امیدوارم موضوع من یادتون باشه
کارشناس محترم
بعد از تموم شدن پریود دکتر رفتم و اون گفت که عفونت ندارم و یه قرصی داد که اگه دوباره لکه بینی داشتم بخورم(tranexamic acid)
و اگه خوب نشدم دوباره برم پیشش
من این دوره قرص جلوگیری نخوردم و همونطور که گفتم با نخوردن قرص لکه بینی ندارم این دوره هم نداشتم تا الان که حدودا یک هفته مونده به پریودی بعدی
ایا شما هم این فکر رو نمیکنید که من به قرص الرژی پیدا کردم؟و لکه بینی اثر قرص هست؟
راستی اینو هم بگم من در خوردن قرص خیلی دقت نکردم به این صورت که چند ماه میخورم 1 ماه نمی خورم :oops: و خیلی پیش اومده که برای به عقب انداختن پریود یک هفته تا 10 روز قرص خوردم این کار من تو یک سال گذشته بوده ..البته قبلا هیچ مشکلی با خوردن قرص نداشتم تقصیر خودمه و حدسم ممکنه درست باشه؟
یه چیز دیگه دکتر اینجا فقط معاینه کرد .ازمایش نگرفت(منظورم اینه نمونه برداری نکرد) ایا فقط با معاینه میشه گفت عفونت نداری؟
اگه شما هم فکر میکنید ازمایش لازمه یه دکتر دیگه برم

عزیزم سلام !
از عوارض بسیار شایع قرص های جلوگیری از بارداری ایجاد لک بینی است !و تنها راه آن استفاده از روش دیگری است !
مخصوصا با توجه به نحوه استفاده غلط شما !
این که عفونت ندارید خیلی خوبه و می توان آن را فقط با معاینه تشخیص داد !
كارشناس مامايي فيروز

سلام
با تاخیر عیدتون مبارک
من یه سوال از محضرتون داشتم ایا نزدیکی بدون مراقبت در یکی دو روز مانده به شروع سیکل خطر بارداری دارد؟

عزیزم من یه پستی رو خوندم باور کنید از زیبا حرف زدنتون بغضم گرفت ارامش عجیبی رو به مخاطبانان الغا میکنید انشالله خداوند پاسخ این همه خوبی بدون انتظار را به بهترین نحو خواهد داد :)

____http://www.firooz.com/modules.php?name=Forums& ... opic&t=960__________________
الله یارتان

دوست نازنین سلام !
از این همه ابرا زلطف شما سپاسگزارم !
دوست گلم زمان گفته شده در صورت منظم بودن سیکل ها کمترین احتمال بارداری وجود دارد ولی احتمال صفر نمی شود !توصیه دوستانه من به شما اینکه چنان چه به هیچ وجه قصد بارداری نداری از روش فوق استفاده نکنید و یک روش پیش گیری مطمئن داشته باشید چنان چه تصمیم به انتخاب روش داشتید می تونم راهنمایی های لازم را در اختیارتون بگذارم !
كارشناس مامايي فيروز

از پاسختون ممنون
من هم اکنون از دو روش باهم استفاده میکنم روش طبیعی و کاندوم....کاندوم و فقط در یک هفته ای که به تخمک گذاری شک دارم استفاده میکنم برای اطمینان بیشتر..چون الان قصد بچه دار شدن ندارم
راستش به کاندوم حساسیت دارم و استفاده ی مکرر باعث زخم میشه یکبار هم زخما مو فریز کردم....
اگر روش مناسب دیگری سراغ دارید پیشاپش از راهنماییتون متشکرم
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان