Re: درد تخمدان بدون هيچ علامتي

سلام خسته نباشید من یه زن25 ساله هستم که از 18 سالگی به بعد به خاطر درد شدید پرید معاینات و سونوهایی که انجام دادم کیست های ریز تخمدان رو در هر دوطرفم تشخیص دادند بعد از اون به جز درد های پریدی و سیکل تخمگ گزاریم که خیلی درد داشتم دیگه مشکلی نبود ازدواج کردم و دردام مثل همیشه بود و بعد از یه سال از گذر ازدواج ناخواسته بار دارشدم والان فرزندم 2 سالشه معایتان بعد از زایمان هم نسون داد که کیست ها همچنان وجود دارند تواین مدت جلو گیریم با ال دی بود که متاسفانه به علت افسردگی شدید بعد از زایمان به دستور روان پزشک که برام الکترو شک و دارو های دیگر که در حال حاظر مصرف میکنم تجویز کردن ال دی رو قطعش کردم هر چه قدر سعی کردیم نتونستیم از روش های طبیعی و کاندوم استفاده کنیم و همسرم وسط رابطه کاندوم رو بیرون میاوردو... چند ماهی با قرص اورژانسی و روش پیشگیری طبیعی سر کردم که دیدم فایده نداره اقدام به گذاشتن آیودی کردم کماکان درد داشتم سوالم اینه الان یه هفته از ایودی میگذره من خون ربزی ندارم ولی درد های خیلی شدیدی در هر دو تخمدان هام احساس میکنم که گاهی غیر قابل تحمله ولی خون ریزی و لکه که از الائمه ایودی هست رو ندارم فقط تخمدان هام بی دلیل به شدت درد میگیره ایا به خاطر کیسته تخمدانه ایا طبیعیه اقا اصلا با توجه به این کیست ها ایودی خطر ناک نیست اگه نه تا کی این درد ها ادامه داره؟؟؟؟

سلام. ممنون از وقتی ک برامون میذارید.
من دو ماه اقدام ب بارداری کردم ماه قبل چند روز بعد از اقدام تخمدان چپم درد میگرفت و هنگام سرفه و.‌‌.تیر میکشید .دردایی شبیه ب سوزن شدن و گاهی دردی شبیه پریودی ک فکر میکردم باردارم ولی متاسفانه نبودم .سونو دادم گفتن کیست ندارم‌ . و ۳ روز پریودم جلو افتاد . از اون ماه همچنان این درد تخمدان را دارم گاهی قسمت راست هم درد میگیره و گاهی شبیه درد پریودی میشه . میخوام بدونم واقعا علت این دردها اونم بعد اقدام چیه ؟اینو هم بگم قبل اقدام همه آزمایشها رو هم دادم و برای عفونت هم دارو و پماد مصرف کردم خوب شدم. ممنون

اگر عفونت و کیست مطرح نباشد نگرانی ندارد
شاید 14 روز دوم سیکل درد دارید شاید ناظر به رشد فولیکول ها و ... درد حس می کنید
اگر در روزهایی که اقدام نمی کنید درد ندارید شاید دردتون مرتبط به مایع منی و یا گرفتگی عضلات پس از نزدیکی و ... باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس محترم. میخواستم بدونم شسشوی واژن بک ربع قبل نزدیکی خاصیت اسپرم کشی دارد؟ من ۵ سال قبل بار اول ک اقدام کردم باردار شدم ولی الان دو ماه ک اقدام کردم باردار نشدم و برای اینکه دختر میخوام قبل نزدیکی با سرکه شستشو میدم.البته تقریبا مقدار سرکه و آب را مساوی میریزم و توش میشینم چند دقیقه.

Arezo 3 نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم.من ۲روزه که احساس درد زیر شکم وسنگینی در تخمدان دارم علت چی میتونه باشه احتمال اینکه کیست دارم وجود داره؟
سلام
اگر درد جدی ست باید برای رفع احتمال کیست و ... سونو و معاینه شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر. کارشناسان محترم امروز روز ۲۰ پریودی من هست و در حال اقدام برای بارداری هستم. دو روزی هست که تخمدان سمت راستم درد میکنه که این درد امروز بیشتر شده و حتی درد به نواحی کمر و باسن هم میرسه. البته درد قابل تحملی هست.و در این دو روز ترشحات سفید رنگ و بدون بو و خارش هم خیلی کم دارم. به نظر شما این علایم میتونه نشونه بارداری باشه و یا ممکنه مشکلی وجود داشته باشه.
با سپاس فراوان از شما عزیزان

سلام دوست عزیز
از آنجایی که این علائم به صورت مشکوک در موارد مختلفی دیده میشود و تنها یکی از موارد،بارداری است پس از این طریق نمی توانیم به بارداری مشکوک شویم.با این حال درد زیر دل خفیف و کمردرد گاهی اوقات در بارداری احساس می شود اما نه در این زمان که تنها ۴-۵روز از تخمک گذاری گذشته است.
درد تخمدان یکطرفه روز ۲۰ام شما میتواند مربوط به تخمک گذاری باشد در صورتیکه سیکلهای پریود شما نامنظم و بیشتر از ۲۸ روز باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید. خیر سیکلهای من منظم هستن و معمولا ۲۸ تا ۳۰ روزه هستن و از زمان تخمک گذاری من چند روزه گذشته چون اون روزها رو با توجه به علایم و نشانه ها تشخیص میدهم.
پس با این توضیحات شما ممکنه مشکلی وجود داشته باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان