فريز كردن

با سلام و عرض خسته نباشيد
من از سال ٨٨ ازدواج كردم و هر چند وقت يكبار دچار خارش شديد ميشوم كه با دارو هاي متعددي ظاهرأ خوب ميشدم،حال ٢ هفته اي هست كه خارش و سوزش بسيار زياد دارم و نزد دكتر جديدي رفتم كه خيلي هم تعريفش را مي كردند و ايشان گفت يه زخم بدجور و وسيع داري كه بايد فريز بشه
و به من داروي نيستات و قرص فلوكونازول براي يك هفته دادند و گفتند هفته ديگر براي فريز بيا.
مشكلات من:
١) من حتي از معاينه زنان مي ترسم چه برسد به كارهاي ديگر
٢)من هنوز بچه اي ندارم مبادا اين كار باعث نازايي من شود
٣)...
در ضمن جلوگيري ما از طريق كاندوم است پس چرا من دايم بايد عفونت داشتم
البته دكتر ها معمولأ به من مي گويند قارچ هست
مامكانش هست پاسخ را در ايميلم داشته باشم

نازی جون منم مشکل شمار و داشتم و رفتم فریز کردم
نمی خوام بترسونمت ولی پدرم دراومد این کارو کردم ولی حالا راضیم چوون دکترم می گفت با این زخم نمی تونی باردار بشی اگه هم بشی سقط می کنی
دکتر شما در مورد بارداری چی می گه؟
آرام باش، توكل كن، تفكر كن، سپس آستين ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهي ديد كه زودتر دست به كار شده است. امام علي (ع)

نازی جون منم مشکل شمار و داشتم و رفتم فریز کردم
نمی خوام بترسونمت ولی پدرم دراومد این کارو کردم ولی حالا راضیم چوون دکترم می گفت با این زخم نمی تونی باردار بشی اگه هم بشی سقط می کنی
دکتر شما در مورد بارداری چی می گه؟
آرام باش، توكل كن، تفكر كن، سپس آستين ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهي ديد كه زودتر دست به كار شده است. امام علي (ع)

سلام نازی جون
علائم شما بیشتر شبیه قارچ تا عفونت وازن .چرا دکتر نمیری بارلاخره تا معاینه نشه نمیشه نظر دقیق رو گفت اما من خودم هم متاسفانه دچار قارچ شدم که دارو مصرف میکنم از کرم واژینال کلوتریمازول 2 درصد و 2 پماد موضعی کلوبتازول و تریماسینولونون که برای مصارف خارجی استفاده میشه.بهتره در هر بار دستشویی خودت رو خشک کنی و اینکه خشک کردن باید از جلو به عقب باشه و روزانه لباس زیرت رو عوض کن و روی افتاب و یا با اتو خشک کن .
اما اگه زخم داری بهتره فریز بشه درد زیادی نداره البته بستگی به نوع سرد یاگرمش هست که برای من سرد بود اما بعدش مثل کسی که کیسه ابش پاره شده مدام خیش می شدم تا 2 هفته اجازه نزدیکی نداشتم که شکر خدا ازون موقع دیگه دچار عفونت نشدم.
چون زخم میتونه مانع بارداری بشه .
در ناامیدی بسی امید هست

Re: فريز كردن

Nazi_88 نوشته شده:با سلام و عرض خسته نباشيد
من از سال ٨٨ ازدواج كردم و هر چند وقت يكبار دچار خارش شديد ميشوم كه با دارو هاي متعددي ظاهرأ خوب ميشدم،حال ٢ هفته اي هست كه خارش و سوزش بسيار زياد دارم و نزد دكتر جديدي رفتم كه خيلي هم تعريفش را مي كردند و ايشان گفت يه زخم بدجور و وسيع داري كه بايد فريز بشه
و به من داروي نيستات و قرص فلوكونازول براي يك هفته دادند و گفتند هفته ديگر براي فريز بيا.
مشكلات من:
١) من حتي از معاينه زنان مي ترسم چه برسد به كارهاي ديگر
٢)من هنوز بچه اي ندارم مبادا اين كار باعث نازايي من شود
٣)...
در ضمن جلوگيري ما از طريق كاندوم است پس چرا من دايم بايد عفونت داشتم
البته دكتر ها معمولأ به من مي گويند قارچ هست
مامكانش هست پاسخ را در ايميلم داشته باشم
سلام
فریز کردن درمان قطعی نیست و وممکنه دوباره زخم داشته باشید.
بنابراین برای انجام این کار حتما نظر پزشک دیگری را نیز بگیرید.
باعث نازایی نمی شود اما کلاً دستکاری روی دهانه ی رحم از انجا که ممکن است آن را نارسا کند و سرویکس نارسا داشته باشیم؛ تا زمانی که چاره ی دیگری وجود داشته باشد؛ توصیه نمی شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان