لطفا راهنمایی‌ کنید

سلام خدمت کارشناس محترم

قبلا گفت بودم که من تخمدان پک دارم. از فروردین برای بارداری قرص ضدّ بارداری رو قطع کردم و اسید فولیک مصرف می‌کنم.توی این چند ماه به طور منظم پریودم ۲ هفته عقب میفته یعنی‌ تقریبا سیکلم ۴۳،۴۴ روزست!!!!!!

پیش از این گفته بودین که به خاطره مصرف دارو ممکن زمان تخمک گذاریم متغیر باشه. سوالی که دارم در مورد همین موضوع است، تقریبا روز ۱۱امّ سیکلم ترشحاتی داشتم که چسبناک،لغزنده،سفید رنگ یا حتی بیرنگ و ژله مانند بودند(به خاطره این توضیحات عذرخواهی می‌کنم). اگه ممکن رهنمایم کنید که اینا می‌تونه به خاطره تخمک گذاری باشن؟

تقریبا ۳ روزی این ترشحات را کم و زیاد داشتم و بد یک روز در مقایسه با روزهای قبل بیشتر بود.دیگه تا امروز که روز ۱۹امّ سیکلم هست این ترشحات رو نداشتم.اما دوباره کم و بیش شروع شده. آیا این ترشحات با زمان تخمک گذاری مرتبطند؟؟

لطفا من و راهنمایی کنید،ممنون.

سلام
هستی جان! ممکن است سیکلهای شما به روند عادی کمکم برگردد. ترشحات روز تخمک گذاری شبیه سفیده تخم مرغ است.
اگر روز 11 ام تخمک گذاری شما اتفاق افتاده باشد انتطار داریم سیکل شما نهایتاً 25 -27 روزه باشد و نه بیشتر (چراکه فاز لوتئال در اکثیرت افراد 11 تا 14 روزه است)
توضیح فاز لوتئال: فاصله ی تخمک گذاری تا قاعدگی بعدی
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم

ممنون از پاسختون.

چیزی که من و خیلی‌ گیج می‌کنه اینه که امروز که روز ۲۱امّ سیکلم هست دقیقا همون ترشحاتی را دارم که از روز ۱۱امّ سیکلم شروع شد و تا روز ۱۴امّ ادامه داشت!!!! تو هر دوسری هم کمی‌ زیر دلم درد می‌کنه.

لطفا به من بگید باید چی‌ کار کنم این ترشحات چیه؟ کدومش مال تخمک گذاری هستش و باید کی‌ برای بارداری اقدام کنم؟خواهش می‌کنم کمکم کنید :(

ممنون از راهنماییتون

سلام
هستی جان ترشحات تخمکگ ذرای که شبیه سفیده تخم مرغ است اما اگر از این طریق نشد افتراق دهیم مجبوریم صبر کینم ببینیم سیکل شما چند روزه تمام می شود چراکه مثلاً اگر 40 روزه باشد روز 11 نمی تواند تخمک گذاری بوده باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان