لطفا کمکم کنید.

من همیشه حین رابطه از کاندوم استفاده می کنم. اما آبان و آدر یک روز مانده به پریودی بدون کاندوم رابطه داشتم.
دوسال پیش زایمان کردم.
پریودی من معمولا منظم است یبوست شدید می گیرم و لخته های فراوان خون و درد شدید دارم و 7 روزه است. اما در دیماه حدود سه روز پریود بودم. و باقی روزها تا روز هفتم لکه بینی خیلی کم داشتم. بهمن ماه هم از قبلی ها سبک تر بود اما از دی بیشتر بود.
معاینه وارینال انجام دادم که گفتند زخم دهانه رحم و عفونت دارم.
و این داروها را به من دادند:
پماد کلوتریمازول واژینال با اپلیکاتور هرشب قبل از خواب
لوپراکس هر 12 ساعت
داکسی سایکلین صبح و شب
مترونیدازول هر 12 ساعت دو عدد خودم و شوهرم باید بخوریم.

و بخاطر درد زیر شکم و یبوستم هم هر 8 ساعت هیوتکس دادند.

امشب شب سوم است که اپلیکاتور استفاده کردم بعد خون صورتی روشن دیدم. بعد از معاینه هم تا یک روز لکه بینی داشتم که خون روسن بود.

لطفا بگید داروها چطوره ؟ البته پاپ اسمیر هم ندادم فقط معاینه شدم.
علت خونریزی چه بوده است؟ میترسم و خیلی نگرانم.
ممنونم از شما.
منتظر پاسخ کاملتون هستم.

اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

Re: لطفا کمکم کنید.

سلام عزیزم
علت کمی ؛عفونت و زخم نمی تونه باشه
کلا هم مورد نگران کننده ای نیست
اگر خیلی کم شد آزمایش باید بدهید تیروئید و ...
در مورد لک وخونریزی: بعد از معاینه ونیز بعد استفاده از اپلیکاتور:
مربوط به رحم نیست و وازن یا دهانه رحم خراش ظاهری داده شده به خصوص که در شرایط شما ملتهب هم شاید بوده
كارشناس مامايي فيروز

نکته دیگه هم اینکه من بهمن ماه که پریود شدم پریودیم مرتب قطع و وصل می شد مثلا از ظهر امروز تا صبح فردا قطع می شد فرداش دوباره شروع میشد. مرتب هم مخلوط عرق رازبانه و بومادران میخوردم. و شبی یه قرص آهن.
و از حدود شهریور هرچندوقت یکبار سینه هام درد شدید میگیره که غیرقابل تحمل میشه. و معاینه شدم گفتن توده تشخیص ندادن.
ببخشید سوالام زیاد شد.

tilana نوشته شده:نکته دیگه هم اینکه من بهمن ماه که پریود شدم پریودیم مرتب قطع و وصل می شد مثلا از ظهر امروز تا صبح فردا قطع می شد فرداش دوباره شروع میشد. مرتب هم مخلوط عرق رازبانه و بومادران میخوردم. و شبی یه قرص آهن.
و از حدود شهریور هرچندوقت یکبار سینه هام درد شدید میگیره که غیرقابل تحمل میشه. و معاینه شدم گفتن توده تشخیص ندادن.
ببخشید سوالام زیاد شد.
پس فعلا آزمایشهورمونی روز دوم یا سوم سیکل توصیه می شئد
كارشناس مامايي فيروز

باسلام.
من در حین استفاده از داروهایی که در پست اول همین صفحه نوشتم دچار ترشح شدم ... بعد که آنها تمام شد عسل تزریق کردم که خارش و ترشحم بیشتر شد. بعد عنبرنسارا دود دادم که الان سوزش و خلرش و ترشح دارم..
نمیدانم تزریق عسل را ادامه بدهم یا نه؟
من قبلا هیچ علامتی نداشتم و فقط با معاینه متوجه عفونت و زخم دهانه رحم شدند. بعد از پریودی این ماه که حدود 15 اسفند می شود باید پاپ اسمیر بدهم...
من قبلا از عنبرنسارا زیاد استفاده میکردم و هربار سریع جواب می داد و عفونتم کاملا رفع می شد اما این بار بدتر شدم. البته از جای همیشگی نخریدم... نمیدانم چکار کنم...
الان واژنم را دو سه بار در روز با نمک شستشو میدم و روزی سه حبه سیر با آب میخورم...
خیلی سوزش و خارش دارم و در عذابم . لطفا راهنماییم کنید. اینکه بعد از مصرف داروها و عسل و عنبرنسارا خارش و سوزشم بدتر شده نشانه خوبیست؟ یعنی عفونت ها در حال خارج شدن است یا نشانه بدی است؟
چکار کنم عفونتم درمان شود؟
ممنونم از شما...

نسبت به فریز گردن هم خیلی ترس دارم و دوست دارم طبیعی و یا با دارو درمان بشم... خیلی هارو دیدم از عنبرنسارا و تزریق عسل نتیجه گرفتن و هم زخم دهانه رحم و هم عفونتشان درمان شده ایت.
مننونم از شما...
منتظر پاسختون هستم...

tilana نوشته شده:باسلام.
من در حین استفاده از داروهایی که در پست اول همین صفحه نوشتم دچار ترشح شدم ... بعد که آنها تمام شد عسل تزریق کردم که خارش و ترشحم بیشتر شد. بعد عنبرنسارا دود دادم که الان سوزش و خلرش و ترشح دارم..
نمیدانم تزریق عسل را ادامه بدهم یا نه؟
من قبلا هیچ علامتی نداشتم و فقط با معاینه متوجه عفونت و زخم دهانه رحم شدند. بعد از پریودی این ماه که حدود 15 اسفند می شود باید پاپ اسمیر بدهم...
من قبلا از عنبرنسارا زیاد استفاده میکردم و هربار سریع جواب می داد و عفونتم کاملا رفع می شد اما این بار بدتر شدم. البته از جای همیشگی نخریدم... نمیدانم چکار کنم...
الان واژنم را دو سه بار در روز با نمک شستشو میدم و روزی سه حبه سیر با آب میخورم...
خیلی سوزش و خارش دارم و در عذابم . لطفا راهنماییم کنید. اینکه بعد از مصرف داروها و عسل و عنبرنسارا خارش و سوزشم بدتر شده نشانه خوبیست؟ یعنی عفونت ها در حال خارج شدن است یا نشانه بدی است؟
چکار کنم عفونتم درمان شود؟
ممنونم از شما...
سلام نه عزیزم
از نظر من که.قطع کنید
شواهد شبیه التهاب و حساسیت و ... شده
فقط اب ولرم همین
برای ترشح تون دارو دادند؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام.
این دارو ها را دادند و من خارش و سوزش و ترشح گرفتم... وگرنه قبلش هیچ علامتی نداشتم فقط با معاینه گفتند که عفونت و زخم دهانه رحم دا
امروز سرکه سیب خریدم اونم استفاده نکنم؟ یکی دو روز دیگه موعد پریودمه... و حدود 15 اسفند باید برم پاپ اسمیر...
روزی سه حبه سیر هم میخورم احساس میکنم خارش و ترشحم از دیروز که سیر رو شروع کردم یکم کمتر شده...
باید چکار کنم من الان؟ خیلی نگرانم...
آخرین ويرايش توسط 1 on tilana, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان