نحوه خرید دام زنده به صورت اینترنتی چگونه است؟

#3
مردم در راستای ادای نذورات خود، می توانند به صورت اینترنتی از طریق برخی شرکتها که اقدام به عرضه دام در سایتها کرده اند، برای جلوگیری از شیوع کرونا به جای حضور فیزیکی در مراکز عرضه دام، خرید دام زنده انجام دهند.

تعیین قیمت گوسفند زنده توسط چه کسانی است؟

#4
کارشناسان با توجه به شرایط بازار و همچنین نوع دام ها، قیمت گوسفند زنده و قیمت گوساله زنده و ... را تعیین می کنند. به عنوان مثال: قیمت گاو زنده، قیمت گوساله شیری، قیمت گوساله پرواری، قیمت میش شال، قیمت بره پرواری، قیمت بره زنده و ...

در کدام کارخانه ها فروش شن و ماسه صورت می گیرد؟

#6
در کارخانه مهرنگار (فلاحتی) که عرضه کننده انواع پوکه با بهترین کیفیت است، فروش شن و ماسه با نازلترین قیمت صورت می گیرد. در مرحله ساخت و ساز یک ساختمان، قسمت اصلی را شن و ماسه تشکیل می دهد. ساختمان های بتنی در مقابل عوامل جوی مقاومت بالایی دارند و همین امر باعث می شود که عمر طولانی تری نسبت به ساختمانهای فلزی و آجری داشته باشند.

در طراحی نمای ساختمان باید چه مواردی را مد نظر قرار داد؟

#8
طراحی نما از مهمترین نکاتی است که می بایست در طراحی ساختمان به آن توجه شود. داشتن نمای شکیل و مقاوم برای یک ساختمان، مستلزم به کار بردن اصول کاربردی است. در طراحی نمای ساختمان باید به زیبایی نما، جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصول مختلف سال، جلوگیری از آلودگی صوتی و مقاومت ساختمان در برابر شرایط جوی توجه کرد.
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان