برای فرزندان و کسب و کار خود کلیپ و عکس تهیه کنید

#1
ساخت کلیپ
فیلم صنعتی یک فیلم ویدیویی است که در آن می توان مراحل مختلف تولید یک محصول یا ارائه‌ی یک خدمت را نشان داد. یک مستندساز صنعتی می بایست به مواردی توجه کند که سیر تکمیلی از شکل‌گیری یک شرکت یا موسسه یا کارخانه  را به صورت واضح و موثر بیان کند. همچنین تهیه یک کلیپ خانوادگی از بزرگ شدن فرزندتان می تواند هدیه تولد و یادگاری خوبی در آینده برایش باشد.

ساخت کلیپ و فیلم آموزشی
فیلم آموزشی حالت رسانه ای دارد که علاوه بر آموزش ، می توان با تکنیک های فنی و خلاق توجه مخاطب را نیز به آن جلب کرد. برای ساخت فیلم آموزشی باید تدبیری جدا از ساخت فیلم های داستانی و مستند و... اندیشید زیرا تهیه فیلمنامه برای ساخت فیلم آموزشی بسیار متفاوت است .  درست است که برای ساخت یک فیلم آموزشی کتاب می تواند تاثیر زیادی داشته باشد ولی این نکته را باید در نظر داشت که کتاب نمی تواند مبنای ساخت یک فیلم آموزشی باشد و ما برای ساخت آن باید از مفاهیم کتاب استفاده کنیم .
 
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی ابزاری است برای معرفی و فروش یک محصول با اهداف تبلیغاتی . امکان فعالیت در این نوع عکاسی بسیار گسترده است به طوریکه عکاسان سنتی و مدرن می توانند جایگاهی برای خود فراهم نمایند .
 
موسسه طلوع فیلم قبل از گرفتن هر گونه عکس تبلیغاتی مراحل زیر را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهد :
  • برنامه ریزی برای عکاسی و یک جلسه استراتژی با مشتری
  • آمیخته ای از کار حرفه ای و کارشناسی با نظرات و عقاید مشتری
  • درک درست از بکارگیری عکس با توجه به مکانی که قرار است در آن استفاده شود
  • واقع بینی همه جانبه قبل از تلاش برای انجام هر گونه پروژه
  • آماده سازی طرحی مناسب از عکس های تبلیغاتی و برنامه ریزی در خصوص جزئیات طرح مربوطه


موسسه طلوع فیلم از جمله شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی تجاری می باشد که توانسته با پروژه های خود برای سازمان ها و ارگان هایی مثل بانک رفاه، فروشگاه هایپرمی، سازمان فیزیوتراپی ایران، فدراسیون سنگ نوردی ایران و ... نظر مشتریان خود را جلب کند.

Re: برای فرزندان و کسب و کار خود کلیپ و عکس تهیه کنید

#2
شرکت تبلیغاتی تیزرساز در زمینه ی ساخت بهترین تیزر تبلیغاتی تلاش های بسیاری می کند. از مزایای ساخت تیزر به کمک شرکت ما می تواند به مواردی همچون:
 1-  دریافت خروجی در مدت زمان بسیار کمی و افزایش در آمد در مدت زمان کمی
 2- کاربر شما نیاز به دانش تخصصی ندارد تا با آن تیزر شما را تماشا کند. شرکت تبلیغاتی تیزرساز تبلیغاتی می سازد قابل فهم همه ی مخاطبان شما باشد.
3-  شما با پرداخت هزینه ی کمی نسبت شرکت تبلیغاتی های دیگر تیزری مناسبی را خواهید داشت.
4-  قبل نمایش تیزر به مخاطبان خود امکان ویرایش برای شما وجود دارد.
 منبع: بهترین تیزر تبلیغاتی را داشته باشید!
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان

cron