Re: بی نظمی قاعدگی در دوران شیردهی

sa89324ba نوشته شده:
naji نوشته شده:تا چن سالگی میخوای بهش شیر بدی دختر همسایمون 4سالشه هنوز نتونستن از شیر بگیرنش
وااا خب معلومه تا دوسال تمام باید بچم شیر بخوره :evil: انشاالله خدا کمک کنه بهم اواخر فروردین سال جدید از شیر میگیرمش :D
من عرشیا رو 22 ماهگی گرفتم ازشیر گرفتم یک هفته آروم و قرار نداشت همون موقع پستونک هم میگرفت و شیشه هم میگرفت.
آریا فوق العاده وابسته اس شیر و پستونک هم نمیگیره میدونم بسختی جدا میشه :cry:
صبا جوون فک کنم همین روزا دیگه باید از شیر بگیریمیشون :(
میگن بیشتر از دو سال که خوب نیس برا بچه 8O حالا چطور 4 سال شیر میده :roll:

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

sa89324ba نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم
پسرم یک سال و هفت ماهه است و هنوز شیر میخورد. من شش ماه پس از زایمانم پریود شدم یعنی الان حدود یکسال از پریود شدنم (پس از زایمان ) میگذرد. از همون سیکلهای اول هم پریودم منظم بود و هرماه مرتب پریود شدم ( با یکی دوروز عقب و جلو شدن ) یعنی سیکل هایم توی این یک سال بین 29 - 31 روز بودن ولی سه چهار سیکل اخیر دچار بی نظمی هایی شدم. سیکل شهریور ماه کلا مقدارش خیلی کمتر از همیشه بود و زود هم پاک شدم و بعدش: 11 شهریور - 17 مهر - 14 آبان و الان که 20 آذرماهه من هنوز پریود نشدم! لازم به ذکر هست که این ماه باتوجه به دلایل و شرایط خاصی نزدیکی نداشتیم :oops:
نمیدونم آیا این مسئله میتونه مربوط به دوران شیردهی باشه یا باید پیگیری کنم؟ :roll:
خانوم کارشناس نکنه تخمدانهایم تنبل شده باشن؟ نگرانم :cry: :cry: :cry:
نامنظم بودن سیکل درصورت شیردهی طبیعی می باشد
و به نحوه جلوگیری شما هم مرتبط است که در صورت مصرف هورمون به هر شکل این نامرتبی طبیعی ست
در صورت تاخیر بیش از دوهفته استفاده از baby check و رد بارداری مهم است...اگر از قبل بارداری تنبلی تخمدان داشته اید همچنان این مورد ممکن است در صورت همراهی با مواردی مثل چاقی و کم تحرکی و... خصوصا بر روند قاعدگی موثر باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزم ممنونم که پاسخ دادید
من همون پنج شنبه ظهر پریود شدم خداروشکر :roll: یعنی مثل سیکل مهرماه با 6 روز تاخیر...
من قرص جلوگیری مصرف نمیکنم. روش جلوگیریمون کاندوم هست.
قبل از بارداری هم مشکل تنبلی تخمدان نداشتم و همیشه پریودهای منظمی داشته ام ولی فکر کردم شاید این بی نظمی ها نشانه تنبل شدن تخمدانها باشد. انشاالله که مربوط به دوران شیردهی باشد :D
بازم ممنون از لطف شما...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

sa89324ba نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم ممنونم که پاسخ دادید
من همون پنج شنبه ظهر پریود شدم خداروشکر :roll: یعنی مثل سیکل مهرماه با 6 روز تاخیر...
قبل از بارداری هم مشکل تنبلی تخمدان نداشتم و همیشه پریودهای منظمی داشته ام ولی فکر کردم شاید این بی نظمی ها نشانه تنبل شدن تخمدانها باشد. انشاالله که مربوط به دوران شیردهی باشد :D
بازم ممنون از لطف شما...
سلام من که میگم یه بی بی چک بزار اخه بعضی ها موقع حاملگی هم پریود میشن :mrgreen:

naji نوشته شده:
بازم ممنون از لطف شما...
سلام من که میگم یه بی بی چک بزار اخه بعضی ها موقع حاملگی هم پریود میشن :mrgreen:
میخوای برم آز بدم یه دفعه خیالتو راحت کنم اینقدر غصه منو نخوری :twisted:
من که میدونم از خواب و خوراک افتادی و تا یه نینی توی دلم نیاد به زندگی عادیت برنمی گردی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یادت باشه نفرین به خود آدم برمیگرده هااااااااا :twisted:

خدیجه بانو نوشته شده:مبارکههههههههههههههههههههههههههه
حامله شدی من میدونم پریود بیخیال
کی حامله شدم دقیقا؟؟ 8O 8O 8O :twisted: :twisted: :twisted:

بازم ممنون از لطف شما...
خداروشکر عزیزم
ممنون که مطلعم کردید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سایر مشکلات پس از زایمان ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان