سلام

باسلام وخسته نباشیدخدمت کارشناس محترم

1خبرخوب من زایمان کردم خدا1پسرنازبمون داد میخواستم ازشماکه قبل وطی بارداری راهنماییم کردین وبه سوالام جواب دادین تشکرکنم در ضمن1سوال داشتم الان28روزاززایمانم که سزارین بوده میگذره ولی هنوزخونریزی یالکه بینی دارم این امرطبیعیه یانه؟
درسته که میگن تا40روزبرای نزدیکی نیازبه جلوگیری نیست؟
بهتره تاچقدربعدزایمان نزدیکی صورت نگیرد؟
باتشکر

سلام
مبارکه عزیزم از صمیم قلب برای شما و خانواده ی 3 نفرتون خوشحالم!
عزیزم یکسره و مداوم از روز زایمان تا به حال لکه بینی دارید؟ اینطور نبود که کلا تا 10 روز قطع شود و بعد از مدتی شروع شود؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام

سلام خیلی ممنون
ازروززایمان به بعدخونریزی داشتم بعدتبدیل به لکه بینی شد حالاهم درروز1تا2لکه میبینم لطفاسوالای دیگه روهم که پرسیده بودم پاسخ بدید
کارشناس محترم ازبعداززایمان کف پاهام مرتب داغه برای چی اینطورشدم؟
باتشکر

سلام دوست عزیز
منم از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. :D ایشالله که این قدم نورسیده موجب برکت و خوشحالی توی زندگیتون بشه. خوشحالم که هم خودتون و هم نی نی تون سالم هستین. مراقب خودت و اون نی نی نازت باش. راستی اسم نی نی ات رو چی گذاشتی؟ :wink: در پناه حق
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

Re: سلام

love نوشته شده:سلام خیلی ممنون
ازروززایمان به بعدخونریزی داشتم بعدتبدیل به لکه بینی شد حالاهم درروز1تا2لکه میبینم لطفاسوالای دیگه روهم که پرسیده بودم پاسخ بدید
کارشناس محترم ازبعداززایمان کف پاهام مرتب داغه برای چی اینطورشدم؟
باتشکر
سلام
اگر یکسره خونریزی و لکه بینی داشته اید حتماً باید به پزشکتون مراجعه کنید! حتما و حتما! این طبیعی نیست.
در صورتی که مادر فقط شیر خودش را به کودکش بدهد تا 40 روز می تواند بدون پیشگیری نزدیکی داشته باشد
(البته در زایمان طبیعی تا خودهمین 40 روز منع نزدیکی به علت بخیه ها داریم) اگر شیر کمکی هم میدهد یا اصلاً شیر خودش را نمی دهد تا 20 روز می تواند پیشگیری نکند.
اما شما با شرایط عدم قطع خونریزی و لکه بینی، قبل از نزدیکی مراجعه به درمانگرتان را داشته باشید.
به لینک زیر هم مراجعه کنید:
http://www.bardary.blogfa.com/cat-47.aspx
كارشناس مامايي فيروز

سلام

marzie66 نوشته شده:سلام دوست عزیز
منم از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. :D ایشالله که این قدم نورسیده موجب برکت و خوشحالی توی زندگیتون بشه. خوشحالم که هم خودتون و هم نی نی تون سالم هستین. مراقب خودت و اون نی نی نازت باش. راستی اسم نی نی ات رو چی گذاشتی؟ :wink: در پناه حق
سلام خیلی ممنون اسم پسرمون رو ماهان گذاشتیم :P
شماهم بچه دارین؟ :?:

سلام عزیزم
چقدر اسم پسرتون قشنگه :D ایشالله که خدا براتون نگهش داره و همیشه سالم و تندرست باشه :) من هنوز بچه ای ندارم. :( اگه خدا بخواد می خوام برای بارداری اقدام کنم. :P برام دعا کنید که مشکلی پیش نیاد. نی نی نازتو از طرف من ببوس. :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی پس از زایمان ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان