Re: عقب افتادن عادت ماهیانه

كارشناس عزيز لطفا جواب بديد من وقتي ازدواج كردم وسيله جلوكيريم كاندوم بود بعد زير سوراخ واژنم يكم پاره شده والانم كه ٦ماه گذشته داره بازتر ميشه ودرد داره حين نزديكي چيكاركنم؟لطفا لطفا لطفا
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

الاله جون ژل لوبریکانت همون ژلی هستش که موقع معاینه واژن استفاده میکنند که اون وسیله ای (اسمش یادم رفته)که داخل واژن میکنند راحت بره تو.چیز خوبیه ضررهم نداره .من بعد عمل یکم واژنم خشک شده بود از اون استفاده میکردم.فکر کنم بی حس کننده ها خاصیت اسپرم کشی داشته باشن.از این استفاده کن میبینی چقدر راحتی

آزی نوشته شده:كارشناس عزيز لطفا جواب بديد من وقتي ازدواج كردم وسيله جلوكيريم كاندوم بود بعد زير سوراخ واژنم يكم پاره شده والانم كه ٦ماه گذشته داره بازتر ميشه ودرد داره حين نزديكي چيكاركنم؟لطفا لطفا لطفا
بله متوجه شدم(به محلی که پاره شده فورشت می گویند) تا مدت زیادی حتی (برخی افراد تا 1تا 2 سال) با این مساله باید مدارا کنند وگرنه مدام همان پارگی اندک ایجاد می شود و سوزش و خون اندک ایجاد می کند.
ضمن استفاده از ژل لوبریکانت(هم ناحیه خارجی آلت تناسلی زن و هم مرد) باید مراقب باشید حین دخول به جای قسمت پایین به قسمت بالا فشار آورده شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان