قرص مدروکسی

[/fade]
با سلام من 23 ساله و مجردم.من تنبلی تخمدان دارم و به گفته ی سو نوگرافی کیست های ریز باتعداد زیاد در دو تخمدانهام وجود داره باید تا آخر مصرف کنم چون دکترم گفته
از روز 18 قاعدهگی به مدت 10روز مصرف می کنم بعد چند دوره متوجه شدم که مو های سرم خیلی نازک شده اند و کمی ریزش داره چه کار کنم در کنار ش چه مکملی یا ویتامینی مصرف کنم؟؟؟؟؟
اگر این قرص را شب ها 2 تا مصرف کنم اشکالی دارد ؟؟چون من یکی صبح و یکی شب می اندازم؟؟؟
راهنمایی ام کنید از عوارض این قرص نگرانم :P

صداقت و راستی ودرستی چه زیبا هستن

آیا قرص مدروکسی پروژسترون 5 از بارداری جلوگیری میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رز عزیزم من الان 16 ماهه مه برای منظم شدن پریودام از روز 15 الی 25 پریوم مدروکسی پروژستروت روزی 2 تا مصرف می منم وهمین که برای بارداری 8 ماهه هم اقدام می کنم
یا امام حسین کمکم کن

سلام
اگر مدروکسی کمی هم باعث ناباروری میشود پس چرا بعضی پزشکان از روز 16 پری تا10 شب شبی دوتا برای بارداری تجویز میکنن
ایا دلیل خاصی داره
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام آلیس جان منم قبلا مصرف کردم ولی سرچ کردم گفته بودن از بارداری جلوگیری میکنه شک کردم تا چه حد درسته ممنونم آلیس جان
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام
تجویز از 15 تا 25 روزی 2 عدد کمک به این می کند که اگر فرد لکه بینی های نامنظم بین سیکل داشته است برطرف شود و کمبود پروژسترون که عامل احتمالی این مشکل هست رو برطرف می کند و دیوراه رحم بی موقع نمی ریزد و در واقع آندومتر ضخامت کافی را دارا می شود.و .مانع بارداری نمی شود
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان