حجم بالای خونریزی دززمان پریود

با سلام،مشکل من حجم بالای خونریزی دززمان پریود است و دیماه 90کورتاژ هم کرده ام ولی بیشتر هم شد.درحال حاضر قرص yaz را شروع کرده ام ولیکن لک بینی دارم وماه قبل مجبور شدم سه روز ، هرروز دوبار قرص بخورم تا قطع شود ولیکن این ماه هم سه روز ، روزی 2 عدد را خوردم ولی جواب نگرفتم ولک بینی دارم.با مفنامیک اسید هم کم نشد. آیا مشکل در تنظیمات هورمونی میتواند باشد؟
چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟

سلام
بله بهتر است هم معاینه کامل هم آزمایش هورمونی کامل که شامل تیروئید و ... هم بوشد داشته باشید.
از کی حجم بالای خونریزی رو دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

از اولین باری که پریود شدم یعنی 11 سالگی ولیکن الان که 41 ساله ام هم به شکل لخته ایست وهم کم خونی روی توان جسمی ام تاثیر گذار بوده (دندانها و استخوان و چشم و ..) ومیزان فرتین خونم کمه وبا دارو هم از 1 به 3 میرسه درحالیکه رنج ان از 10 میباشد!
دکتر ی که دراین زمینه خاص ، مهارت داشته باشد میشناسید؟
من دکترهای زیادی رفته ام ولیکن نتیجه نداده است.

nas نوشته شده:از اولین باری که پریود شدم یعنی 11 سالگی ولیکن الان که 41 ساله ام هم به شکل لخته ایست وهم کم خونی روی توان جسمی ام تاثیر گذار بوده (دندانها و استخوان و چشم و ..) ومیزان فرتین خونم کمه وبا دارو هم از 1 به 3 میرسه درحالیکه رنج ان از 10 میباشد!
دکتر ی که دراین زمینه خاص ، مهارت داشته باشد میشناسید؟
من دکترهای زیادی رفته ام ولیکن نتیجه نداده است.
سلام
علامات دیگری نظیر کبود شدن بیهوده ی دست و پا یا خونریزی از دماغ یا دیر بدن آمدن عضو جراحت دیده داشتید؟چک فاکتورهای انعقادی پلاکت و تست PT یا PTT داشتید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان