لكه بيني با مصرف قرص yaz

با سلام خدمت كارشناس مامايي
من بعد سقطم لكه بيني زياد داشتم وبا نظر دكترم شروع به مصرف قرص yazكردم كه تا 11 روز هيچ لكه اي نداشتم ولي 7روزه با وجود خوردن قرص لكه دارم البته الانم حدود سه روزه شروع به خوردن قرص استرومارين كردم ولي همچنان لكه دارم وامروزم سونو ي بقاياي حاملگي رو انجام دادم كه شكر خدا هيچي نداشت.خانم دكتر عزيز الان نگرانم پس اين همه لكه به خاطر چيه؟ميتونه مربوط به قرص yazباشه؟آخه من قبل از بارداري هم از قرص برا پيشگيري استفاده نكردم.و فقط اين يه ماهه كه دارم استفاده ميكنم.

با عرض معذرت يه سوال ديگه هم داشتم:آيا با وجود لكه ميشه نزديكي داشت (البته با كاندوم)؟

با سلام خدمت كارشناس محترم
الان دقيقا يك ماه و20 روز از سقطم ميگذره.
خانم دكتر عزيز از سروع سقطم 10روز خونريزي 5روز بعد هيچ لكه اي نداشتم بعد 5روز 11روز لكه بيني و5روز پريودبودم واز روز پنجم پريودبا توصيه پزشكم برا مرتب شدن پريودم شروع به خوردن قرص yazكردم كه بعد از مصرف 11قرص دوباره لكه هام شروع شد و با مراجعه به پزشك گفتن كه لكه بيني مربوط به قرص پيشگيري هستش و10عد قرص استرومارين دادن البته ناگفته نماند كه لكه هام نسبت به اوايل خيلي خيلي كم شده.ببخشيد توضيحاتم زياد شد.نظر شما را ميخوام بدونم.با تشكر

سلام
دوست عزیز! اگر از نتیجه ی سونویی که دادید و دقت سونولوزیست مطمئن باشید؛ باید لکه بینی را به پای سیکلهای فاقد تخمک گذاری پس از سقط و یا در احتمال دوم: عوارض ماههای اول استفاده از قرص پیشگیری بگذاریم.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت شما كارشناس گرامي
در واقع از وقتي شروع به خوردن قرص استرومارين كردم لكه هام كاهش والان سه روزه كه قطع شده است.خانم دكتر عزيز قرص استرومارين برا چيه ؟
در ضمن خودم هم احساس ميكنم كه بعد سقط اصلا تخمك گذاري نداشتم چون موقع تخمك گذاري ترشحاتم زياد ميشه و يه دردي در ناحيه مثانه احساس ميكنم. در صورتي كه طي اين دو ماه اصلا اين حالتها رو نداشتم.
با تشكر فراوان از شما .
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان