قلب جنین

:roll: :roll: ایا علائمی در مادر میتونه وجود داشته باشه وباعث بشه قلب جنین کار نکند؟من تو بارداری قبلیم لکه بینی داشتم وقلب جنین تشکیل نشد .میخام بدونم چه علائم دیگه ای میتونه وجود داشته باشه که قلب تشکیل :?: نشه؟ایا قلب در همه افراد ابتدای هفته 7 تشکبل میشه؟ :?: :?: :!: :!: با تشکر از شما کارشناس عزیز

سلام-منم در بارداری قبلیم قلب جنین تشکیل نشده بود-البته سونو تو هفته 6داده بودم .بهم گفتن که باید تو این هفته مشخص باشه.فکر کنم علت اینکه قلبش تشکیل نشده بود استرس و ناراحتی زیادی بود که بهم وارد شد.دقیقا مثل شما لکه بینی از هفته 5 به بعد داشتم -که دکترم بهم 20امپول پروزسترون داد که روزی کی بزنم.امپولارو که زدم لکه بینیم قطع شد.ولی متاسفانه بر اثر ناراحتی دیگه ای که بهم دست داد.بعد از امپولا دوباره لکه بینیم شروع شد و .شروع به خونریزی کزدم که بعد یه هفته سقط کردم-البته بدون کورتاز-خوشبختانه 2ماه بعدش حامله شدم و سعی کردم اصلا استرس و ناراحتی نداشته باشم ودکترمم عوض کردم-الان خدادرو شکر 7 ماهه حامله ام .بدون هیچ مشکلی-واسه سونو قلبشم تو هفته 8 رفتم که همه چیز خوب بود-امیدوارم شما هم بسلامتی حاملگی خوبی داشته باشی

Re: قلب جنین

sadeghi نوشته شده::roll: :roll: ایا علائمی در مادر میتونه وجود داشته باشه وباعث بشه قلب جنین کار نکند؟من تو بارداری قبلیم لکه بینی داشتم وقلب جنین تشکیل نشد .میخام بدونم چه علائم دیگه ای میتونه وجود داشته باشه که قلب تشکیل :?: نشه؟ایا قلب در همه افراد ابتدای هفته 7 تشکبل میشه؟ :?: :?: :!: :!: با تشکر از شما کارشناس عزیز
سلام
در بارداری طبیعی در سونوی شکمی در هفته ی 7 ام اننظار دیدن ضربان قلب جنین را داریم. (برخی مادران در سونوی 8 هفته رویت کرده اند)
نهایتش این است که کلاً درد و لکه بینی مادر را گرفتار کند(یعین همان علائم تهدید به سقط) علائم جداگانه ی خاص خودش ندارد. شاید هم بی علامت باشد(سقط فراموش شده و ...)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انواع قرص های جلوگیری از باردای ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان