Re: خوردن قرص جلوگیری در زمان پریود

سلام ببخشید میشه جواب منو بدید خیلی نگران من باکره هستم با نامزدم ۱۲همین ماه اذر رابطه بدون دوخل از معقد داشتیم چون تو حموم بودیم از بارداری پیشاب ترسیدم ۴۸دقیقه بعدش قرص ارژانسی خوردم الان ک ۲۴رم من ۲۱م پریود شدم امروز رابطه داشتیم ولی اصلا بدون دوخل یاحتی معقد چون تو حموم بودیم سعی کردم بهم برخورد نکنه ولی چون پیشابش اومده بود شست بعد دستشو من گرفتم بخاطر اون ترسیدم واینکه بعدش من واژنمو باکف شستم میترسم منی تو دستم نمونده بوده ک من باهاش شستم خودمو واینک الان ک پریودم قرص ارژانسی بازم بخورم؟

Aksis22 نوشته شده:سلام ببخشید میشه جواب منو بدید خیلی نگران من باکره هستم با نامزدم ۱۲همین ماه اذر رابطه بدون دوخل از معقد داشتیم چون تو حموم بودیم از بارداری پیشاب ترسیدم ۴۸دقیقه بعدش قرص ارژانسی خوردم الان ک ۲۴رم من ۲۱م پریود شدم امروز رابطه داشتیم ولی اصلا بدون دوخل یاحتی معقد چون تو حموم بودیم سعی کردم بهم برخورد نکنه ولی چون پیشابش اومده بود شست بعد دستشو من گرفتم بخاطر اون ترسیدم واینکه بعدش من واژنمو باکف شستم میترسم منی تو دستم نمونده بوده ک من باهاش شستم خودمو واینک الان ک پریودم قرص ارژانسی بازم بخورم؟
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
یعنی در زمان پریود نزدیکی داشتید؟!!!!!
از نظر علمی در این زمان پریود تخمک گذاری نداریم.

Aksis22 نوشته شده:ببخشید اون ماه پریود نشده بودم ک رابطه داشتیم پریودام نامنظم الان بعد اون قرص ارژانسی ک ۱۲خوردم پریودشدم الان قرص ارژانسی لازمه ک بخورم
از نظر علمی اگر این بار پریود بوده اید(قطعا) مشکلی ندارد و قرص اورژانس نمی خواهد مگر اینکه اواخر پریود بوده باشد(چون مایع منی می تواند تا 5 روز هم در لوله ها منتظر بماند)
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من با شوهرم در روز ۴ پریودم رابطه بدون دخول داشتم شوهرم حس کرد منیومش ۱قطره ریخته شده رو واژنم منم نیم ساعت بعد قرص لژیونل ۱،۵خوردم بعد خونریزی داشتم روز ۵خونریزیم قطع شد و روز ۶تا ۱۱خونریزی داشتم مشکلی نیست من حامله نیستم؟

صفورا ۲۲ نوشته شده:سلام خسته نباشید من با شوهرم در روز ۴ پریودم رابطه بدون دخول داشتم شوهرم حس کرد منیومش ۱قطره ریخته شده رو واژنم منم نیم ساعت بعد قرص لژیونل ۱،۵خوردم بعد خونریزی داشتم روز ۵خونریزیم قطع شد و روز ۶تا ۱۱خونریزی داشتم مشکلی نیست من حامله نیستم؟
سلام
تشخیص فقط با درمانگر بالینی و بعد از آزمایش است اما در کل و اجمالا
این زمان از سیکل از نظر علمی احتمال تخمک گذاری نیست . (مگر اینکه اسپرم حدود 5 روز در لوله ها بماند که آنهم روز 9 سیکلتون بازهم برای تخمک گذاری زود است) انشالله موردی نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام..ببخشید دوهفته پیش پریودیم تموم شدبعد از ی هفته ی رابطه مشکوک داشتم ک قرص اورژانس مصرف کردم بعد ی هفته الان لکه دیدم دوتا قرص ال دی خوردم ک قطع شه چون میخاستم برم مسافرت حالا میخام بدون با ال دی پریودیم قطع میشه؟روز اولمه زیاد خونریزی نداشتم ک خوردم

سلام عزیزم
به طور کل قرص اورژآنس و همچنین نا منظم خوردن قرص ال دی می تواند نظم سیکل و میازن خونریزی و ... را به راحتی دست خوش تغیر قرار دهد.
اما بابت دقیق جواب دادن:
متاسفانه من دقیق متوجه نشدم هفته هایی رو که گفتید...
روز شنبه 19 خرداد ال دی مصرف کردید در حالیکه چندم سیکلتون بوده؟
واولین روز آخرین قاعدگی تون 3 هفته ی پیش بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام من در روز اول پریودم به دلیل مشکوک بودن دوتا قرص 0/75اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد دوتای دیگه پریودم دوهفته طول کشید تا تموم شه حالا 10 روز از وقت پریودم میگذره و هنوز پریود نشدم چیکار کنم این وضع غیر عادیه؟
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان