احتمال بارداری با پیش آب

سلام من 15 روز پس از قاعدگی که امروز هست رابطه جنسی داشتم.1قطره از پیش اب روی واژن ریخته شد.ولی سریعا شستم.از امروز هم بخاطر پلی کیستیک قرص مدروکسی پرژسترون باید بخورم.و 3ساعت بعد از رابطه این قرص رو خوردم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟چکار کنم الان که باردار نشم؟

سلام
اگر روز 15 سیکل هستید از آنجا که احتمال ایام تخمک گذاری هست و پیشاب هم می تواند حاوی اسپرم باشد احتمال بارداری هست.
روش پیشگیری اورژانس: تا 72 ساعت پس از رابطه زمان دارید تا اولین قرص اورژانس را مصرف کنید و قرص بعدی سر 12 ساعت.
هرچه زمان استفاده اولین قرصش به رابطه نزدیک تر باشد درصد موفقیت در پیشگیری بیشتر است.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
اگر روز 15 سیکل هستید از آنجا که احتمال ایام تخمک گذاری هست و پیشاب هم می تواند حاوی اسپرم باشد احتمال بارداری هست.
روش پیشگیری اورژانس: تا 72 ساعت پس از رابطه زمان دارید تا اولین قرص اورژانس را مصرف کنید و قرص بعدی سر 12 ساعت.
هرچه زمان استفاده اولین قرصش به رابطه نزدیک تر باشد درصد موفقیت در پیشگیری بیشتر است.
..............................
الان که قرص مدروکسی رو خوردم مشکلی پیش نمیاد که بخوام قرص لونژیل رو بخورم؟اخه میترسم دوباره پریودم بریزه به هم :(
ببخشید دخول صورت نگرفته بود فقط روی واژن کشیده شد.منم سریع رفتم شستمش.

سلام
اگر پیشگیری در حال حاضر از نظم سیکلتون براتون اهمیت بیشتری داره قرص اورژانس رو باید استفاده کنید. بستگی به خودتون داره عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان