درست بودن مصرف قرص پیشگیری از بار

سلام خانم دکتر خسته نباشید من خانم 24 ساله متاهل هستم که یک شب با همسرم نزدیکی داشتم و فردای اون روز حدود ساعت 4 بعدازظهر 4قرص ال دی خوردم با اینکه منی داخل ریخته نشده نبود و سری دوم قرصها که باید بعد از 12 ساعت میخوردم بعد از 15ساعت خوردم ایا اشکالی دارد؟ و همچنین حالت تهوع زیادی داشتم با اینکه قرص دیفن هیدرامین حدود 4ساعت بعد از خوردن سری اول قرصها خوردم. برای جلوگیری از حالت تهوع چکار باید انجام بدم؟

سلام خانم دکتر خسته نباشید من خانم 24 ساله متاهل هستم که یک شب با همسرم نزدیکی داشتم و فردای اون روز حدود ساعت 4 بعدازظهر 4قرص ال دی خوردم با اینکه منی داخل ریخته نشده نبود و سری دوم قرصها که باید بعد از 12 ساعت میخوردم بعد از 15ساعت خوردم ایا اشکالی دارد؟ و همچنین حالت تهوع زیادی داشتم با اینکه قرص دیفن هیدرامین حدود 4ساعت بعد از خوردن سری اول قرصها خوردم. برای جلوگیری از حالت تهوع چکار باید انجام بدم؟

سلام
دوست عزیز! اغلب توصیه به این می شود که روش اورژانس را با دقت مصرف کنید. البته احتمال اینکه این دو ساعت موردی نباشد خیلی بیشتر است.
بعد از دیفن هیدرامین هم هنوز تهوع پابرجاست؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید
ممنونم از وقتی که عزیزان برای حل مشکلات و راهنمایی می گذارنند
میخواستم بدونم قرص ضدبارداری اورژانسی آیا با قرصهای اکوفن و avodart تداخل دارد یا خیر؟
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان