Re: خوردن قرص جلوگیری در زمان پریود

سلام
عزیزم اگر تا الان هنوز پریود نشدید عرض کنم که:

اینطور که متوجه شدم در سیکل قبلی تون روز اول قاعدگی قرص مصرف کرده اید جهت پیشگیری اورژانسی
و پریودتون تا 2 هفته طول کشیده
اما این سیکل الان 10 روز تعویق قاعدگی دارید درسته؟
اگر بلی
ابتدا یک بی بی چک بگذارید
اگر منفی بود(که قاعدتا همین است) 2 راه دارید:
یا 2 آمپول پروژسترون برای رخداد قاعدگی تزریق کنید
یا اینکه منتظر بمانید(و مسبب این تاخیر را همان مصرف قرص اورژانس بدانیم که از نظر علمی هم بعید نیست)

كارشناس مامايي فيروز

سلام من روز پنجم عادتم نزدیکی داشتم آیا احتمال بارداری هست مصرف قرص اورژانسی تاثیری داره

سلام من روز پنجم عادتم نزدیکی داشتم فکر کنم کاندوم پاره شده بود آیا احتمال بارداری هست یا نه . مصرف قرص اورژانسی تاثیری داره یا ممکنه اثرات منغی داشته باشه

سلام یک روز قبل پریودم نزدیکی با همسر داشتم ک منی وارد واژن شد و روز بعدش لکه دیدم و روز دوم بعد نزدیکی پریود شدم و قرص اورژانسی ال دی خوردم قبل اینکه 72 ساعت از نزدیکی بگذره و حالا 9 روزه ک خونریزیم قطع نمیشه احتمال بارداری هست؟و این خونریری طبیعیه؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
ال.دی رو چند تا و چطور مصرف کردید؟
اگر صحیح مصرف کردید خبر احتمال بارداری نیست و این تغییر هم برای این ل ست که دارو سیکل تون رو بهم زده
4تا خوردم 12 ساعت بعد 4 تا دیگه یعنی 8 تا تو 24 ساعت

سلام من در روز چهارم پریودیم ک تقریبا تمام هم بود نزدیکی کردم و بعد از رابطه دو تا قرص اورژانسی خوردم البته ب فاصله 12ساعت,ولی هیچ عوارضی نداشتم بعد قرص دیگه پریود هم نبودم الان با یک هفته تاخیر از زمان پریودیم حالت تهوع سرگیجه کسلی ضعف دارم آیا ممکنه باردار باشم؟

سلام دوست عزيز
در اين زمان از سيكل از نظر علمي احتمال تخمك گذاري نيست( مگر اينكه اسپرم حدود ٥روز در لوله ها بماند كه انهم روز ٩سيكلتون باز هم براي تخمك گذاري زود است) .
وليكن شما ميتوانيد حداقل با انجام بي بي چك از عدم بارداري اطمينان حاصل كنيد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من روز سوم پریود بودم رابطه مشکوک دارم اگه قرص آرژاننسی بخورم برام مشکلی پیش میاد
میشه جواب بدین من خیلی نگرانم
قرص بخورم چه مشکلی برای پریودم پیش میاد من خیلی پریود نامنظمی دارم الانم پریودم
آخرین ويرايش توسط 1 on 6219607031, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزیز
در این زمان از سیکل از نظر علمی احتمال تخمک گذاری نیست.نگران نباشید.قرص اورژانسی هم قبل از گذشت ۷۲ ساعت از رابطه باید استفاده شود.(البته هر چه به زمان رابطه نزدیک تر باشذ از نظر پیشگیری بهتر عمل میکند)در ضمن امکان داردخوردن قرص اورژانسی برای چند دوره پریود شما را نامنظم کند.
كارشناس مامايي فيروز

Re:

سلام خسته نباشید ، من روز ۴ پریودم رابطه داشتم و پریودم همون روز چهارم قطع شد ،همیشه ۷ روز بود.
بعد از ۸ ساعت قرص اورژانسی مصرف کردم و دوازده ساعت بعدش قرص دوم. آیا امکان بارداریم وجود داره؟؟
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان