حرکت جنین

سلام
من دقیقا 19 هفته و 6 روزه باردارم ولی هنوز حرکت جنین رو احساس نمیکنم! یعنی نمیتونم تشخیص بدم، گاهی حس نبض زدن دارم ولی نمیدونم جنینه یا حرکات روده!
نوبت بعدی دکترم هم 12 آذرماهه
میخواستم بدونم از کجا بفهمم جنینم زنده و سالمه!؟
احتمال مرگ داخل رحمی چقدره؟
آخرین سونوی من در 16 هفتگی سلامت کامل جنین رو بهمراه ضربان قلب خیلی خوب نشون داده بود اما کمی نگرانم... :(

Re: حرکت جنین

خانم کارشناس عزیز من بعد از اتمام 21 هفته حرکات جنین رو واضح حس میکنم
سوالم اینه که اکثرا جنین بعد از غذا حرکت داره
اگه یه موقع غذا خوردیم و حرکت نکرد یعنی مشکلی هست؟!
یعنی ممکنه بعضی موقع بعد از غذا حرکت نکنه!؟

سلام کارشناس عزیز خسته نباشید. سوالی داشتم. من حدود هفته هست که ببخشید شرمنده اسهالم و هفته 23 هستم دکترم گفت چیزی نیست مگه نباید الان یبوست داشته باشم پس چرا اسهالم؟این خطرناکه؟اسهال شدید نیست فقط هربار میرم دسشویی خیلی رقیقه ببخشید واقعا شرمندم از سوالم

در ضمن دردهای خیلی خفیف مثل پریود دارم میگم نکنه زایمان زودرس داشته باشم میشه منو از نگرانی دربیارید؟ از میوه خوردن زیاد یا آب روزی 8 لیوان میشه؟علت چیه که روده هام نرم شده سه هفته میشه اینجوریم

ارغوان نوشته شده:سلام کارشناس عزیز خسته نباشید. سوالی داشتم. من حدود هفته هست که ببخشید شرمنده اسهالم و هفته 23 هستم دکترم گفت چیزی نیست مگه نباید الان یبوست داشته باشم پس چرا اسهالم؟این خطرناکه؟اسهال شدید نیست فقط هربار میرم دسشویی خیلی رقیقه ببخشید واقعا شرمندم از سوالم
درسته که اغلب به سمت یبوست می روند اما موارد مانند شما رو هم داشته ایم و لزومآً آنرمال نبوده اند.
كارشناس مامايي فيروز

ارغوان نوشته شده:در ضمن دردهای خیلی خفیف مثل پریود دارم میگم نکنه زایمان زودرس داشته باشم میشه منو از نگرانی دربیارید؟ از میوه خوردن زیاد یا آب روزی 8 لیوان میشه؟علت چیه که روده هام نرم شده سه هفته میشه اینجوریم
دوست عزیزم از نظر زنان مامایی و حیطه رشته ی من ، این وضع کارکرد روده؛ مورد خطرناکی نیست. به خصوص که دفعات بالا هم ندارد که بخواهد آب بدنتون رو از دست بدهید.
اما تشخیص موارد بیماری گوارشی یا نبود آن، با متخصص داخلی ست.
انقباضات شبه پریودتون باید کم شود عزیزم.سعی کنید چند روز فعالیتتون رو کم کنید و تاثیرش را بسنجید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “فوت جنین ( بعد از هفته 20 بارداری ) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان