نداشتن ضربان قلب جنين در هفته ششم بدون وجود لكه بيني

سلام
با تشكر از جواب هاي شما
من تاريخ اولين روز آخرين پريودم 8 ارديبهشت بوده و 25 خرداد رفتم سونو و به سختي جنينم ديده شد و سنش 6هفته و 2 روز گفته شد سه روز بعد رفتم كه با سونو شكمي خيلي واضح بود و بزرگتر شده بود سنش 6 هفته 5 روز گفته شد اما ضربان نداشت به ناچار سونوي واژينال انجام دادم باز هم سنش رو همون گفت همه چيز نرمال بود قلب تشكيل شده بود اما ضربان نداشت دكتر سونوگرافي خيلي قاطع به من گفت همه چيز تمومه و فقط براي احتمال يك درصد تا يه هفته صبر كنم
من هيچ خونريزي و لكه بيني تا به حال نداشتم ويار بدي هم دارم كه هيچ تغييري نداشته و همينطور تهوع من ادامه داره
دكتر متخصصم گفت هيچي قطعي نيست
ممكنه در تخمين هفته مشكل داشته باشيم يا دچار سقط فراموش شده شدم كه نميشه با قطعيت در مورد هيچ كدوم اظهار نظر كرد و به من سونو واژينال براي 8 تير داده
من پست هاي شما رو خوندم و در جواب يك سوال نوشته بوديد كه از نظر علمي بعد از هفته هفتم ضربان ديده ميشه اما براي يه سوال ديگه نوشتيد با سونوي واژينال بايد در هفته ششم ديده بشه
به نظر شما من چقد بايد اميدوار باشم. صبر خيلي برام سخته

Re: نداشتن ضربان قلب جنين در هفته ششم بدون وجود لكه بيني

سلام
عزیزم وقتی ویارت ادامه داره حتما بارداریت ادامه داره ویار یکی از علایم بارداری سالم هست
حالا که دکترت 8 تیر سونو نوشته صبر کن حتما همون موقع ضربان میشنوی
استرس نداشته باش به خدا توکل کن
منتظر خبرای خوب از شما هستیم
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام خانمی فقط امیدت به خدا باشه بخاطر این میگم که 1ماه پیش رفتم دکتر متخصص زنان زایمان 1خانمی اونجا بود که دقیقا شرایط شما رو داشت ودکترش بهش گفته بود که سقط کنه اونم به حرفش گوش نداده بود و شکر خدا در هفته 9سونو رفته بود وجنینش سالم سالم بود ایشالله که برا شما هم همینجوری میشه امین
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

مژگان عزیز به نظر منم تا هفته 7 و 8 باداریت البته اگه لکه بینی نداشته باشی صبر کن. سعی کن استرس نداشته باشی .این روزا خودتو با یه چیزی مشغول کن که زیاد بهش فکر نکنی.منم یه سقط داشتم البته بارداریم پوچ بود ولی قبل سقط لکه وبعدش خونریزی داشتم. در هر حال امیدوارم بارداری سالمی رو پشت سر بذاری.

مژگان نوشته شده:سلام
با تشكر از جواب هاي شما
من تاريخ اولين روز آخرين پريودم 8 ارديبهشت بوده و 25 خرداد رفتم سونو و به سختي جنينم ديده شد و سنش 6هفته و 2 روز گفته شد سه روز بعد رفتم كه با سونو شكمي خيلي واضح بود و بزرگتر شده بود سنش 6 هفته 5 روز گفته شد اما ضربان نداشت به ناچار سونوي واژينال انجام دادم باز هم سنش رو همون گفت همه چيز نرمال بود قلب تشكيل شده بود اما ضربان نداشت دكتر سونوگرافي خيلي قاطع به من گفت همه چيز تمومه و فقط براي احتمال يك درصد تا يه هفته صبر كنم
من هيچ خونريزي و لكه بيني تا به حال نداشتم ويار بدي هم دارم كه هيچ تغييري نداشته و همينطور تهوع من ادامه داره
دكتر متخصصم گفت هيچي قطعي نيست
ممكنه در تخمين هفته مشكل داشته باشيم يا دچار سقط فراموش شده شدم كه نميشه با قطعيت در مورد هيچ كدوم اظهار نظر كرد و به من سونو واژينال براي 8 تير داده
من پست هاي شما رو خوندم و در جواب يك سوال نوشته بوديد كه از نظر علمي بعد از هفته هفتم ضربان ديده ميشه اما براي يه سوال ديگه نوشتيد با سونوي واژينال بايد در هفته ششم ديده بشه
به نظر شما من چقد بايد اميدوار باشم. صبر خيلي برام سخته
سلام
مژگان جان! توجه کنید علمی و کتابیش این است که از 7 هفته به بعد در سونوی شکمی و در وآژینال 1 هفته زودتر قلب دیده می شود اما از لحاظ تجربی از ا«جایی که موارد فراوانی داشتیم که بین 7 تا 8 هفته قلب دیده شده ما تا 8 هفته انتظارش را داریم. و از ندیدنش نگران نمی شویم
شما هم نگران نباشید . مارو نیز مطلع کنید. انشالله که با خبرهای خوش بیایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
متاسفانه بعد از 10 روز نتيجه سونوگرافي اصلن خوب نبود و جنين اصلن رشد نكرده و بود و كمي هم كوچك شده بود. جفت هم خيلي بزرگ شده بود با اين حال من هيچ لكه بيني نداشتم و حتا تهوع هم ادامه داشت دكترم گفت به خاطر چسبندگي زياد بايد كورتاژ كنم و با قرص و آمپول نميشه. كورتاژ كردم همه چيز خوب بود نه دردي داشتم نه لكه بيني بعد از عمل. اما متاسفانه دور روز بعد از عمل با درد شديدي به خونريزي افتادم سريع به اورژانس بيمارستان رفتم سونو شدم و دكتر سونوگرافي بهم گفت از جفت توي رحمم باقي مونده. خيلي عصبي و ناراحتم. امروز كه دكتر رو ديدم ميگه چون درد و خونريزيم كم شده بايد تا سه شنبه صبر كنم كه اگه چيزي مونده خودش تخليه بشه تا اون موقع ببينيم چه اتفاقي افتاده در بدترين حالت ممكنه مجبور به كورتاژ دوباره بشم. اصلن برام باوركردني نيست. شوكم
ارسال پست

بازگشت به “فوت جنین ( بعد از هفته 20 بارداری ) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان