کمکم کنید

سلام من ازمایش بتا دادم عدد بتا67 بود که گفتن مثبت بعد دو روز تکرار کردم شده بود76 دیروز افتادم لکه بینی و بعد خونریزی دکتر رفتم واژینال سونو انجام داد گفت هیچی اینجا نمیبینم نه داخل رحم نه خارج البته گفت من تایید نمیکنم که خارج رحمی نباشه شاید من ندیدم الان من چطوری بفهمم خارج رحمی هست یانه قبل اینکه دیر بشه اینجا سونو واژینال نداره جای دیگه

Re: کمکم کنید

سلام
متاسفم که سوالتون دیر دیده شد
از نظر تئوری صرفا:
راه در دسترس ما همان سونوی واژینال است(به شخصه شاهد متفاوت بودن تشخیص سونولوژیست های حاذق و غیر حاذق در همین مورد خاص بوده ام عزیزم)
كارشناس مامايي فيروز

سلام متاسفانه سقط شده بودازمایش بتا دادم که عددش اومده بود روی 24 بعد یک هفته رفتم امروز ازمایش دادم بتا شده بود 1 بتام 1 شده یعنی کامل سقط شده دیگه بقایا نمونده یعنی؟یا باید سونوگرافی هم بدم چطور بفهمم بقایا مونده یا نه همین که بتا 1شده نشانه تمام شدن نیست؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت کارشناسان محترم
من اخرین پریودم ۱ خرداد ۹۷شروع شد و بعد باردار شدم،در تاریخ ۱۹تیر سونو دادم گفتن جنین ضربان قلب نامنظم و ضعیف داره که باید سونو ده رو بعد تکرار بشه خیلی نگرانم میشه جواب سونو من رو تفسیر کنید.
در حفره لگنی ساک حاملگی با پل جنینی و با نمای برادی کاردیای فعلی در منحنی قلبی نمایان شد.
کیسه زرده مشخص میباشد. اینترنال اوس بسته ظاهر شد.
در ادنکسها ضایعه فضاگیر مشاهده نشد.
سن حاملگی بر اساس CRL 4/99mm
6هفته و ۱ روز میباشد.
لطفا بفرمایید که قلب جنین من مشکل داره؟ چرا سن حاملگی رو یک هفته کمتر نشون داده یعنی رشد جنین پایین بوده؟
منتظر پاسخگوییتون هستم تشکر..

kshakhtar نوشته شده:سلام متاسفانه سقط شده بودازمایش بتا دادم که عددش اومده بود روی 24 بعد یک هفته رفتم امروز ازمایش دادم بتا شده بود 1 بتام 1 شده یعنی کامل سقط شده دیگه بقایا نمونده یعنی؟یا باید سونوگرافی هم بدم چطور بفهمم بقایا مونده یا نه همین که بتا 1شده نشانه تمام شدن نیست؟؟؟؟؟؟
نه عزیزم سونو خیالمون رو راحت می کنه
در مرکزی دقیق
كارشناس مامايي فيروز

Akrami69 نوشته شده:با سلام خدمت کارشناسان محترم
من اخرین پریودم ۱ خرداد ۹۷شروع شد و بعد باردار شدم،در تاریخ ۱۹تیر سونو دادم گفتن جنین ضربان قلب نامنظم و ضعیف داره که باید سونو ده رو بعد تکرار بشه خیلی نگرانم میشه جواب سونو من رو تفسیر کنید.
در حفره لگنی ساک حاملگی با پل جنینی و با نمای برادی کاردیای فعلی در منحنی قلبی نمایان شد.
کیسه زرده مشخص میباشد. اینترنال اوس بسته ظاهر شد.
در ادنکسها ضایعه فضاگیر مشاهده نشد.
سن حاملگی بر اساس CRL 4/99mm
6هفته و ۱ روز میباشد.
لطفا بفرمایید که قلب جنین من مشکل داره؟ چرا سن حاملگی رو یک هفته کمتر نشون داده یعنی رشد جنین پایین بوده؟
منتظر پاسخگوییتون هستم تشکر..
در حد 1 هفته اختلاف نگرانی ندارد
طبق تجربه در مورد قلب هم نگرانی نیست ان شا الله
تعداد ضربان قلب رو متوجه نشدید؟
2 روز دیگر زمان سونوتون است درسته؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان