سقط

سلام من 3 هفته باردار هستم و برای سقط هروز طناب میرم و خیلی ورزش و بپر بپر میکنم امروز بعد از طناب رفتن خون ریزی کردم و تا الان خونریزی دارم امکان سقط هستش و بعد از سقط خون ریزی تا چند روز ادامه داره

Re: سقط

saaraa نوشته شده:سلام من 3 هفته باردار هستم و برای سقط هروز طناب میرم و خیلی ورزش و بپر بپر میکنم امروز بعد از طناب رفتن خون ریزی کردم و تا الان خونریزی دارم امکان سقط هستش و بعد از سقط خون ریزی تا چند روز ادامه داره
سلام آخه چرا؟!
چجوری دلتون میاد!!! حداقل اگه مشکلی چیزی دارید و نمیخوایید زیر نظر دکتر یا ماما انجام بدید اینجوری که خیلی بده
:cry:
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

واقعا نمی دونی داری چه ظلمی به خودت واایندت میکنی مگه مشکلی داری ااخه هدیه خدارو که پس نمی فرستن
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

saaraa نوشته شده:سلام من 3 هفته باردار هستم و برای سقط هروز طناب میرم و خیلی ورزش و بپر بپر میکنم امروز بعد از طناب رفتن خون ریزی کردم و تا الان خونریزی دارم امکان سقط هستش و بعد از سقط خون ریزی تا چند روز ادامه داره
سلام
مراجعه به متخصص الزامی ست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم
باید به مراکز سقط راجعه و یا پزشک خیلی حاذقی مراجعه کنند و پیگیری های راجع به سقط مکرر را انجام دهند و سپس با رفع مشکل، برای بارداری اقدام کنند.
آزمایشات و شاید عکس رنگی از رحم و ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام من هفته هشت سقط کردم،کورتاژ سدم نتیجه کورتاژ
قطعات بافتی کرم قهوه ای رنگ صفحه ای شکل همراه با لخته جمعا ب ا۳*۵*۶ سانتیمتر است
در برسی میکروسکوپی مقاطع دسیدوای هموراژیک و نکروتیک و اندومتر ترشحی،ویلوزیه های کوریال بعضا فاقد عروق و با پرولیفراسیون سلولهای تروفوبلاستی و پرده های جفتی بدون بافت فتال نمایان است
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان