Re: احتمال حاملگی خارج رحم و ساک حاملگی

سلام خسته نباشین من ۱۰آبان آخرین پریودم بودم وبعد از ۱۶ روز قرص پروژسترون استفاده کردم آخه من پلی کیستیک هستم وپریودهام خیلی نامنظمه که بعد ۱۴آذر چون علائم درد سینه و... را داشتم رفتم آزمایش دادم و ۲۰۰ بود بتا!!!و ۲۲ آذر یونوی واژینال دادم که سن بارداری را اینطور بیان کردن ۶ +۱یا ۶-۱ بعنی پنج یا هفت یا شش!!قطر ساگ ۱۲mmبود و شکلش طبیعی بود اما خالی بود و الان هم شیاف پروژسترون مصرف میکنم ولی برای سونو مجدد نرفتم آخه میترسم!!!درضمن من پنج روز بعد آخرین سونو که رفتم تهوع ام شروع شده¡!الان چیکار کنم

سلام کارشناس محترم اما من یه نگرانی دیگه دارم هنوز میشه راهنماییم کنید سلام من ۱۰ آبان آخرین پریودم بود و پریودهام هم نامنظمه و ۲۲ آذر سونو واژینال دادم که ساک ۱۲mm دیده شد و سن حاملگی را شش هفته با به هفته کمتر یا یه هفته بیشتر عنوان کردن یعنی۵٬۶٬۷ ولی جنین دیده نشد و من مجدد ۱۸ روز بعد یعنی ۱۰ دی سونو دادم که اینبار هم واژینال بود اما دریک مرکز معتبر تر و جنین با ضربان قلب۱۵۶ دیده شد همه چی خوب بود فقط سن حاملگی با سونوی قبلی هماهنگ نبود و ایندفعه هفت هفته و یک روز بود؟؟؟آیا این درسته؟؟واقعا سونوی قبلی اشتباه کرده چون خبلی سن بارداری را تقریبی اعلام کرده

سلام کارشناس محترم مث اینکه نگرانی های من تمومی نداره آخه چند روزه حالت تهوع ام قطع شده یعنی فقژ با یه بوی نامطبوع حالت تهوع میگیرم اما بقیه علائمم هست !!!الان هشت هفته سه روز باردارم!!چرا اخه انقد نگرانی زیاده؟؟؟؟ممنون که وقتتون را برای از بین بردن بردن نگرانی من و بقیه میذارید !خدا خیرتون بده
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان