بارداری

با سلام خدمت کارشناس عزیز من 31سالمه آخرین تاریخ پریودم 30 آبان بود چون کم کاری تیروئید دارم پزشک برای دیر شدن پریودم پروژسترون تجویز کرد 2 عدد ولی نشدم در ضمن طی این دوره بیبی چکم منفی بود 18 روز پیش بیبی چک خط کم رنگی نشان داد و آزمایش خون بتا 477.7 بود در سونوی واژینال ساک حاملگی وجود نداشت وتوده 4 میلیمتری دیده شد یک کیست هموراژیک در تخمدان راستم 35 میلیمتری دیده شد که حا ویfine septationبود دستور سونوی کنترل پس از 7 روز داده شد در ضمن در حاملگی قبلی مسمومیت حاملگی داشتم ولی پسرم سالم دنیا اومد .اضافه وزنم هم بالاست .خیلی نگرانم چون نا خواسته باردار شدم دکتر گفت ممکن است بارداری خارج رحمی داشته باشم نظر شما در این مورد چیست آیا این بارداری برایم خطر ناک نیست ؟وجود کیست نگران کننده است؟ خیلی نگرانم لطفا پاسخم را سریع بدهید.

سلام
دوست عزیزم تشخیص تنها تنها با تکرار وسنو و برسی کامل رمو لوله و تخمدانها باید صورت گیرد. چیزی که مسلم است بارداری هست اما اینکه ساک چرا در رحم دیده نشده و آیا در جای دیگری یافت می شود یا در سونوی بعدی در رحم رویت می شود و ... باید مشخص گردد.
من رو هم بی خبر نگذارید نداجان!
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم تشخیص تنها تنها با تکرار سونو و بررسی کامل رحم و لوله ها و تخمدانها باید صورت گیرد. چیزی که مسلم است بارداری هست اما اینکه ساک چرا در رحم دیده نشده و آیا در جای دیگری یافت می شود یا در سونوی بعدی در رحم رویت می شود و ... باید مشخص گردد.
من رو هم بی خبر نگذارید نداجان!
كارشناس مامايي فيروز

با تشکر از شما من امروز دوباره آزمایش بتا دادم ومقدار آن 800 شده بود و در سونوی واژینال ساک حاملگی با قطر 7 میلی متر دیده شد . جنین هنوز مشخص نبود .تخمدان راست طبیعی بود در تخمدان چپ کیست لوتئال به قطر 35 میلی دیده شد.من هنوز از ادامه بارداریم به خاطر اضافه وزنم میترسم.

سلام خداروشکر
فعلاً وضعیت خوبی دارید عزیزم. این کیست هم خاص بارداری ست و طبیعی ست.برای این سام کوچک هم دیده نشدن فتال پل وکیسه زرده و ... طبیعی ست. وقت سونیو بعدی شما چه زمانی ست؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان