Re: بارداری خارج رحمی

سلام خسته نباشید 27 سالمه اخرین پریود 3خرداد ماه بود و پایانش 9 خرداد.27 خرداد بیبی چک گرفتم مثبت بود.ازمایش دادم بتام 57 بود گفتن مشکوکه دو روز بعد ازمایش مجدد تکرار شد بتام 180 بود از روز 29 خیلی کم خون ابه میبنم ازمایش رو باز تکرار کردم بتام 625 شده سونو واژنال شدم چیزی ندیدن خیلی میترسم ایا ممکن خارج رحم باشه راهنماییم کنید :cry:

من epداشتم mtxزدن تا جذب بشه بتا از 345به237و بعد هم100روند کاهشی داشت. لکه بینی قهوه ای داشتم. گاهی هم صورتی. اما الان که فعلا بتام روی مرز صد هستش تبدیل به خونریزی شفاف با لخته شده دقیقا مثل پریودی آیا خطر داره یا طبیعیه.پریروز دکترم گفته پنج روز دیگه دوباره بتا بده. خونریزیم از دیروز بیشتر شده. دلم هم کمی درد میکنه مثل پریودی. چی کار کنم ؟دارم از استرس میمیرم.
آخرین ويرايش توسط 1 on محبوبه1367, ويرايش شده در 0.

سلام خسته نباشید من 11اردیبهشت پریود شدم و 29 اردیبهشت ک میشدروز 19سیکلم تست بتا دادم ک 24 بود مجدد 7خرداد تست دادم ک بتا 25 زده و اینکه6 خرداد خونریزی داشتم ک احتمالا پریودی بود و خیلی هم درد داشتم
امروزم ک 9خرداد سونو رفتم گفت هیچی دیده نمیشه و نرماله و گف چند روز دیگ ازمایش بده اگ بتات 2000بود ک خارج رحمیه وباید سونو داخلی بشین
علایمی هم ندارم ن دل درد ن کمر درد
فق روز اول پریودیم خیلی درد کشیدم خیلی ک برام تقریبا بی سابقه بود و کمی هم سوزش دورناف داشتم ک حل شد فعلا.
احتمال داره حاملگی خارج رحمی باشه خدای ناکرده؟؟
چرا بتا بی جهت بالا رفته ??ممنون میشم جواب بدین و منو از نگرانی دربیارین
سپاسگزارمممم

سلام دوست عزيز
شما هم آزمايش بتا و هم سونوي شكمي را زود انجام داده ايد.با توجه به اينكه سرعت بالا رفتن بتا در آزمايشتان بسيار پايين بوده احتمال بارداري خارج شكمي كم است.به احتمال زياد شما باردار نيستيد.بهترين كار تكرار آزمايش بتا ميباشد.ولي در اين ميان اگر درد شكمي داشتيدبه بيمارستان مراجعه نماييد.
در برخي موارد احتمال مثبت بودن جواب آزمايش به صورت كاذب وجود دارد.يعني جواب آزمايش شما مثبت شده در حاليكه اين مثبت بودن صحت ندارد
آلودگي باكتريايي ادرار
وجود پروتئين ويا خون در ادرار
مصرف بعضي از داروها مثل پرومتازين و يا كلرديازپوكسايد
روش انجام آزمايش اشتباه باشد
در خواندن نتايج اشتباه صورت گرفته باشد
كارشناس مامايي فيروز

سپاسگزارم ک منو از نگرانی در اوردین من همزمان ک رفتم تست ادرار دادم چون احساس کردم عفونت ادراری گرفتم تست بتا هم دادم جواب تست ادرار هم مثبت بود و بهم زاکسیم 400گ داد ک استفاده کنم
پس بخاطر همین عفونت ادرار بوده ک بتا هم مثبت شده
الان برای ادرارم ک قبلا ی بوی تندی گرفته بود الان دیگ نداره ؟؟؟یعنی خوب شدم؟؟؟
و اینکه چیکار کنم ک دیگه دچارش نشم ؟؟؟واقعا ممنونم ک وقت میزارید و جوابگوی سوالاتمون هستید
ممنونم اجرتون با اقاامام حسین جانم 🙏🙏🙏

سلام دوست عزيز
خواهش ميكنم
علائم عفونت ادراري معمولا سوزش ادرار،تكرر ادرار،درد در هنگام دفع ادرار،ضرةرت نياز به دفع ادرار،درد پهلو و گاهي اوقات تهوع واستفراغ ميباشد. اگر اين علائم رانداريد احتمالا مشكل شما رفع شده است ولي بهتر است جهت اطمينان از بهبودي پس از اتمام دارو يكبار ديگر آزمايش راتكرار نماييد.تست بتا را هم فراموش نكنيد وضمنا مايعات زياد مصرف كنيد،بهداشت فردي را پس از ادرار يا مدفوع كردن رعايت نماييد، لباسهاي زير مناسب بپوشيد،بلافاصله بعد از رابطه جنسي ادرار كنيدو...تا مجدد دچار عفونت نشويد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی خارج از رحم ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان