حاملگی پوچ

سلام به کارشناس خوب مامایی،

حتما من رو به خاطر دارید.

من یکبار حاملگی پوچ داشتم که کورتاژ کردم.

بد از ۳-۴ ماه دوباره اقدام به حاملگی داریم می‌کنیم که تا حالا که ۶ ماه گذشته نتیجه نداده.

من با توجه به سنّم که ۳۶ سالم هست خیلی‌ نگران هستم.

راستش پریود‌های من چند ماهی‌ هست که نرمال نیست چند روز اول (۳-۴ روز)با لکّه بینی‌ خیلی‌ کم شروع میشه بد تبدیل میشه به پریود نرمال بخاطر همین دورهٔ پریود من به ۱۰ روز میکشه.

این اواخر ۴-۵ روز که پریودم تمام میشه دوباره لکّه بینی‌ شروع می‌شه ۲-۳ روز یا بیشتر طول میکشه.
متأسفانه من وقتی‌ ایران بودم نتونستم از اون دکتری که شما معرفی‌ کردین وقت بگیرم.

من می‌خواستم این جمعه برم دکتر من در ایران زندگی‌ نمیکنم و پیگیری این مراحل اینجا خیلی‌ طول میکشه می‌خواستم از دکترم بخوام کل آزمایشاتی که من لازم دارم انجام بدم رو برام بنویسه.

خواهش من از شما این هست که لیست آزمایشاتی که من باید انجام بدم رو برای من بنویسید که من از دکترم بخوام.

بسیار ممنون از کمکتون.

نیاز

سلام به کارشناس خوب مامایی

فقط می‌خواستم شما رو هم تو شادی خودم شریک کنم

من امروز فهمیدم که باردارم.

ممنون از کمکاتون تو این مدت.

برام دعا کنید ایندفعه مثل دفعهٔ پیش بارداریم پوچ نباشه

ممنونم از همه‌چیز

نیاز

وای جداً می گی عزیزم نمی دونی چقدر خوشحالم کردید
انشالله که اینفدر بارداری خوب و راحتی داشته باشید که فکرش رو هم نکرده باشید
خوب عزیزم حالا مراجعه کنید و درخواست کتید که آزمایشات لازم رو برانون درخواست کنند:
قند خون/ازمایش ادرار/چک BUNوCR جهت چک سلامت کلیه /سدیم و پناسیم/شمارش کامل سلول های خونی/چک هورمونهای لازم نظیر تیروئید/رد انگل توکسوپلاسموز و بررسی ویروس هپاتیت ب/و در صورت نمایل ایدر یا سایر ویروسها
نیاز عزیزم بازم نبریک می گم مامان شدنت رو :P
كارشناس مامايي فيروز

Re: حاملگی پوچ

سلام ممنون از جوابتون من ٣٩سالمه ٦ماهه كه ازدواج كردم ٣ تا ٦فروردين آخرين پريوديم بود ١٤ فروردين براي بارداري اقدام كردم دو روز پيش توو هفته يازدهم بودم كه خودبخود سقط شد نتايج سونوها نشون دادن كه بارداري پوچ بوده نمونه از دفع جنين رو فرستادن پاتولوژي الان ميخوام بدونم دليل پوچ بودنش چي بوده؟ممكنه بازم تكرار شه؟چيكار باد انجام بدم براي درمان و پيشگيري از اين موضوع؟خيلي نگرانم كه نتونم بچه دارشم يا بچه سالمي بدنيا بيارم

سلام
ببخشید من مهر وابان پریود نشدم بعد سون و دادم تخمدان چپم کیست ریز داشت بعد دو ماه قرص ضد بارداری مصرف کردم بعد از سن و رو تکرار کردم کیستام از بین رفته بود اقدام به حاملگی کردم یک سری آزمایشهای هرمنی انجام دادم که نشان دهنده کمبود ویتامین D و بالا رفتن یکی از هورمونهای زنانه که اقدام به مصرف فولیک اسید و متفورمین کردم
بعد از این مراحل سه دوره قرص کلومیفن برای زود باردار شدن مصرف کردم که بدون نتیجه بود . اردیبهشت پریود نشدم برج سه به تشخیص دکتر کورتاژ تشخیصی داشتم1396.3.9 بعد یه هفته اقدام بارداری کردم که بعد ازمایش بتا بارداری 1396.3.30 مثبت شد طبق دستور پزشک ازمایش بتا دوباره تکرار شد 1396.4.1 عدد بتا افزایش داشته به 14900
امروز 1396.4.3 سونوگرافی واژینال دادم که ساک حاملگی خالی سه هفتگی را نشان داد همراه با با یک عدد میوم داخل رحم تعدادی لخته خون مشاهده شد از دیشب هم خون ریزی دارم ولی شدید نیست
خواهشمندم در این مورد راهنماییم کنید ممنون

آساره نوشته شده:سلام ممنون از جوابتون من ٣٩سالمه ٦ماهه كه ازدواج كردم ٣ تا ٦فروردين آخرين پريوديم بود ١٤ فروردين براي بارداري اقدام كردم دو روز پيش توو هفته يازدهم بودم كه خودبخود سقط شد نتايج سونوها نشون دادن كه بارداري پوچ بوده نمونه از دفع جنين رو فرستادن پاتولوژي الان ميخوام بدونم دليل پوچ بودنش چي بوده؟ممكنه بازم تكرار شه؟چيكار باد انجام بدم براي درمان و پيشگيري از اين موضوع؟خيلي نگرانم كه نتونم بچه دارشم يا بچه سالمي بدنيا بيارم
سلام
دوست عزیزم بارداری پوچ رایج است و علت آن نامشخص است اما اکثرا به اختلالات کرومورونی محصول لقاح نسبتش می دهند.
یکبار تجربه آن نیازمند علت یابی نیست و نگرانی برای تکرار هم ندارد
كارشناس مامايي فيروز

Serwe نوشته شده:سلام
ببخشید من مهر وابان پریود نشدم بعد سون و دادم تخمدان چپم کیست ریز داشت بعد دو ماه قرص ضد بارداری مصرف کردم بعد از سن و رو تکرار کردم کیستام از بین رفته بود اقدام به حاملگی کردم یک سری آزمایشهای هرمنی انجام دادم که نشان دهنده کمبود ویتامین D و بالا رفتن یکی از هورمونهای زنانه که اقدام به مصرف فولیک اسید و متفورمین کردم
بعد از این مراحل سه دوره قرص کلومیفن برای زود باردار شدن مصرف کردم که بدون نتیجه بود . اردیبهشت پریود نشدم برج سه به تشخیص دکتر کورتاژ تشخیصی داشتم1396.3.9 بعد یه هفته اقدام بارداری کردم که بعد ازمایش بتا بارداری 1396.3.30 مثبت شد طبق دستور پزشک ازمایش بتا دوباره تکرار شد 1396.4.1 عدد بتا افزایش داشته به 14900
امروز 1396.4.3 سونوگرافی واژینال دادم که ساک حاملگی خالی سه هفتگی را نشان داد همراه با با یک عدد میوم داخل رحم تعدادی لخته خون مشاهده شد از دیشب هم خون ریزی دارم ولی شدید نیست
خواهشمندم در این مورد راهنماییم کنید ممنون
سلام
عزیزم هم سقط محنمل است هم ابنکه بارداری نرمالی باشد که زود سونو دادید
برای تشخیص باید سونو با اختلاف 1 هفته تکرار شود
بتا پس از 3روز از بتای قبلی تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز

بازم مرسي عزيزم از اينكه جواب سوْال هام رو سريع مي ديد يه سوْال ديگه داشتم ازتون ده روز از سقط من گذشته جز كمر درد گاهي اوقات دل درد هاي خفيفي و خونريزي هاي كم خيلي تيره رنگ و تقريبا غليظ دارم آيا اينها نشانه بدي نيست؟و اينكه از چه زماني مي ترانيم با همسرم رابطه داشته باشم؟ممنون

سلام. وقتتون بخیر.من 27 سالمه که ششهریور نودو پنج عروسی کردم.آخرین پریودیم 30.11.95بود و بعد متوجه شدم که باردارم.اما برج یک خونریزی داشتم و تو هفته هفتم که رفتم سونو گفتن که بارداریت پوچه که ناچار شدم سقط کنم.سقط طبیعی کردم.اولین پریودیم پس از سقط در تاریخ 3.3.96 تموم شد.رفتیم مسافرت بعداز یه استخر مجددا در تاریخ 17.3.96پریود شدم.و مجددا 6.4.96 پریود شدم که امروز تقریبا تمومه.دلیل نامنظم شدن قاعدگیم چیه خانم دکتر؟آیا مشکلی دارم؟چند وقت دیگه میتونم اقدام به بارداری کنم؟ چه کارهایی لازمه انجام بدم تو این مدت؟؟ضمنا تو کشاله رانم هم دوطرف یکم درد دارم.یعنی دستش که میزارم دردم میگیره....
یچیز دیگه که خانم جون من غده بارتولنم هم یکم متورم شده که گفتن بیا برات بیرونش بیاریم.اما میترسم.آیا اگر برش ندارم مشکلی برا بارداریم پیش میاد یا بعدا؟؟
چون بارداری اولمه سوالات زیادی روحمو میخوره.استرس دارم.میترسم.یعنی بارداری بعدم موفقیت آمیزه یا اینکه احتمال باردار نشدنم هست؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید باتشکر از زحماتتون

آساره نوشته شده:بازم مرسي عزيزم از اينكه جواب سوْال هام رو سريع مي ديد يه سوْال ديگه داشتم ازتون ده روز از سقط من گذشته جز كمر درد گاهي اوقات دل درد هاي خفيفي و خونريزي هاي كم خيلي تيره رنگ و تقريبا غليظ دارم آيا اينها نشانه بدي نيست؟و اينكه از چه زماني مي ترانيم با همسرم رابطه داشته باشم؟ممنون
زمانی که هیچ لکه بینی و ... نداشتید نزدیکی داشته باشید(البته با کاندوم تا 3 سیکل)
اگر خونریزی دارید سونوی تخلیه رحم پس از سقط داشته اید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان