Re:

m_69_r نوشته شده:سلام. وقتتون بخیر.من 27 سالمه که ششهریور نودو پنج عروسی کردم.آخرین پریودیم 30.11.95بود و بعد متوجه شدم که باردارم.اما برج یک خونریزی داشتم و تو هفته هفتم که رفتم سونو گفتن که بارداریت پوچه که ناچار شدم سقط کنم.سقط طبیعی کردم.اولین پریودیم پس از سقط در تاریخ 3.3.96 تموم شد.رفتیم مسافرت بعداز یه استخر مجددا در تاریخ 17.3.96پریود شدم.و مجددا 6.4.96 پریود شدم که امروز تقریبا تمومه.دلیل نامنظم شدن قاعدگیم چیه خانم دکتر؟آیا مشکلی دارم؟چند وقت دیگه میتونم اقدام به بارداری کنم؟ چه کارهایی لازمه انجام بدم تو این مدت؟؟ضمنا تو کشاله رانم هم دوطرف یکم درد دارم.یعنی دستش که میزارم دردم میگیره....
یچیز دیگه که خانم جون من غده بارتولنم هم یکم متورم شده که گفتن بیا برات بیرونش بیاریم.اما میترسم.آیا اگر برش ندارم مشکلی برا بارداریم پیش میاد یا بعدا؟؟
چون بارداری اولمه سوالات زیادی روحمو میخوره.استرس دارم.میترسم.یعنی بارداری بعدم موفقیت آمیزه یا اینکه احتمال باردار نشدنم هست؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید باتشکر از زحماتتون
سلام
عزیزم سیکلهای اول پس از سقط احتمال اینکه تخمک گذاری نداشته باشید و بی نظمی داشته باشیم هست.
سیکل اخیرتون کمی بهتر شده بود. اما اگر بی نظمی در این سیکل هم ادامه داشت شاید بتوانید به تجویز درمانگرتون با مصرف 1-2 سیکل دارو تنظمیش کنید
سقط و بارداری پوچ به شدت رایج است و هیچ نگرانی ندارد و 1 بار آن علت یابی هم لازم ندارد(آز نظر علمی)
در مورد کشاله ران حتما معاینه شوید شاید غدد لنفاوی باشد شاید ...

كارشناس مامايي فيروز

Re: حاملگی پوچ

سلام كارشناس محترم من آساره هستم لطفا ميشه جواب بديد چند روز پيش پيام دادم خونريزيم كاملا قطع شده درد هم ندارم اما زماني كه خيلي فعاليت ميكنم يا پياده روي دارم رحتي خيلي عصبي ميشم لكه بيني زرد رنگ دارم از سقط بارداري پوچم سه هفته ميگذره همسرم به هيچ عنوان حاضر نيست از كاندوم استفاده كنه ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد آيا لازمه كه سونو بعد از سقط انجام بدم؟ و اينكه استفاده نكردن از كاندوم مشكل ساز هست؟چه راه حلي پيشنهاد مي ديد؟

می شود عزیزم اما خوب اگر از قرص هورمونی استفاده نمی کردید برای باردار شدن بعدی تون بهتر بود
بله قاعدتا باید پریودتون باشه
بهتر بود که سونوی تخلیه می داشتید، در این مدت خونریزی و لکه بینی غیر عادی که نداشتید که شک به بقایا کنیم؟ درسته؟
كارشناس مامايي فيروز

خوب پس پریود قلمداد می شود
اینکه سونویی هم بدهید که از تخلیه کامل رحم مطمئن شویم مساله ای که اگر درمانگر بالینی تون صلاح دیدند باید انجام دهید و گرنه فعلا مورد غیر عادی ندارید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس عزیز
اخرین روز پریودم 31 خرداد بود فکر میکنم الان تو هفته ی 5 بارداری هستم
ی مشکلی دارم ک شبها با دلدرد شدید از خواب بیدار میشم و ببخشید وقتی دسشویی میرم بلافاصله خوب میشم
قبلا اصلا اینطور نبودم تقریبا 6روزی هست ک اینطورم
ب نظرتون مشکلی هست؟
و من از داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کردم احتمال داره 2قلو باشه؟
بتا در روز 28 پریودم 64بود

فانتینی نوشته شده:سلام خدمت کارشناس عزیز
اخرین روز پریودم 31 خرداد بود فکر میکنم الان تو هفته ی 5 بارداری هستم
ی مشکلی دارم ک شبها با دلدرد شدید از خواب بیدار میشم و ببخشید وقتی دسشویی میرم بلافاصله خوب میشم
قبلا اصلا اینطور نبودم تقریبا 6روزی هست ک اینطورم
ب نظرتون مشکلی هست؟
و من از داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کردم احتمال داره 2قلو باشه؟
بتا در روز 28 پریودم 64بود
اگر درد جدی دارید سونوتون رو زودتر انجام بدید عزیزم
هم محل ساک رویت می شود هم اینکه 1 یا 2 قلویی را متوجه می شوید.
در این سن از بارداری قاعدتا نباید علائمی نظیر تاثیر بر مثانه و .. را داشته باشیم
كارشناس مامايي فيروز

سلام وخسته نباشید خدمت شما
من یکبار بی دلیل سقط داشتم هفته پنجم خودش سقط شد دسه ماه بعدش دوباره اقدام کردم در هفته هشتم فهمیدم که حاملگی پوچ دارم و با قرص سقط کردم
تصمیم گرفتیم با همسرم درمان رو شروع کنیم ببینیم مشکل از کجاست همسرم به دکتر مراجعه کرد و دکتر گفت واریکوسل خفیف داری برو ازمایش اسپرم بده اگه ازمایشت خوب بود احتیاجی به عمل نیست ازمایش اسپرمم انجام داد خداروشکر خوب بود اما دکتر گفت اگه عمل کنی بهتره .درضمن بگم که من بااولین نزدیکی باردار میشم اما نتاسفانه این اتفاقا میفته حالا بنظرتون مشکل از کجاس؟؟؟ اسپرمای همسرمم مشکل نداشت امکان داره واریکوسل باعثش باشه؟منم از این ماه میخام تحت نظر دکتر برم و هرچی ازمایش خون هست رو انجام بدم .پریودیامم کاملا منظمه فقط من باتمام رعایت بهداشت برفک واژن دارم (ترشحات پنیری)
دارو مصرف میکنم دوباره برمیگرده
ببخشید پیامم زیاد شد دلم پره سردرگمم نگرانم ۳۱سالمه و منتظر یک نی نی
لطفا هرچی پیشنهاد دارید بمن بگید من انجام بدم واینکه ایا نیاز به ازمایش ژنتیک هم هست؟ما فامیل نیستیم

سلام
دوست عزیزم
آزمایشات سقط راجعه را کامل انجام بدید + عکس رنگی از رحم که ببینیم آیا ساختار رحم نرمال است یا خیر.
در مورد واریکوسل: تاثیر منفی اگر بخواهد بگذارد روی کیفیت اسپرمها و ... می گذارد که در آزمایش مشخص می شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان