بارداری پوچ

سلام ببخشید دوباره مزاحم میشم دیروز دوباره رفتم دکتر این دفعه سونو داخلی کرد و گفت خبری از جنین نداد دکتر میگه طبق شروع آخرین پریودیم هفته 11 هستم و جنین خودش سقط میشه و هنوز من هیچ علامتی ندارم و میگه باید دو هفته دیگه بیام تا قرص بده میترسم واسه سقط دیر بشه و کارم به کورتاژ بکشه لطفا راهنمایی کنید که تا چه موقع این عقب افتادن واسم خطر نداره چون اصلا حال عمومی خوب نیست و بعد اگه پیشنهادی واسه اینکه راحتتر و زودتر این اتفاق واسم بیفته دارین لطف کنید بگین چون دارم عذاب میکشم رحمم عفونت شدید گرفته و مدام دل پیچه و استفراغ دارم . آیا طناب زدن واسم خوبه.دارو گیاهی چی میتونم بخورم.ممنون اگه راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیزم اگر دو سونو با اختلاف 1 هفته دارید که ساک خالی نشان می دهد و هر دو مرکز معتبر بوده است، باید سریعاً تحت نظر یک پزشک برای سقطتتون دارو مصرف کنید اصلاً ادامه این روند به صلاح مادر نیست .
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری پوچ

سلام خسته نباشید
من 28 سالمه و اولین حاملگیم هست دکتر برای بار اول نوشته سونو من آخرین پریودم 92/04/03 است سونوگرافی نشون داده ساک حاملگی بدون قطب رویانی msd=19 میلیمتر است و اندکی هماتوم در اطراف ساک دیده میشود و در ناحیه آدنکسها ضایعه پاتولوژیک دیده نشده و 6 هفته و 6 روز گفتن و جنین رو اصلا ندیدند و گفتن که 2 هفته دیگه بیا خواهش میکنم زود جواب بدین من کمی لک بینی دارم حالت تهوع هم دارم و قسمت راست پایین شکمم درد میکنه و دل پیچه هم دارم و تپش قلب هم دارم یعنی با این علائم بارداری من پوچ هستش هنوز دکترم چیزی نگفته در ضمن بتا هم 1000 اومده زود جواب بدین خواهش میکنم. ممنونم

سلام
امیدوارم که به سایت سر بزنید من حالت تهوع ام خیلی زیاد است و نمیتونم چیزی بخورم تا چیزی هم میخورم با عرض معذرت بالا میارم کمر و شمکمم هم که انگار دارم پریود میشم درد میکنه یعنی این درد ها طبیعی .در ضمن دیگه لکه ندارم در عوض ترشحات سفید رنگ که باعث خارش هم میشه دارم فقط حالت تهوع خیلی اذیتم میکنه چون شاغل هم هستم برام خیلی سخت میشه خیلی عذاب میکشم یعنی میشه تو حاملگی پوچ این همه حالت تهوع داشت لطفا راهنمایی کنید چه طوری میشه حالت تهوع رو برطرف کرد ممنونم امیدوارم به سایت سر بزنید

سلام
من منتظر راهنمایی شما هستم یه سوال دیگه من شنیدم خانم های باردار مشکل یبوست دارن ولی من اصلا این مشکل رو ندارم به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه یعنی ممکنه این مسئله یکی از علائم بارداری پوچ باشه من خیلی وقته لک بینی ندارم درد شکمم هم کم شده 6/2 شنبه وقت دکتر دارم میرم سونو خدا کنه این دفعه جنین رو ببینن خانم کارشناس تو رو خدا زود جواب بدین اون قدر خودمو خوردم که فکر میکنم اگه جنین هم باشه با این اعصاب من خوب رشد نمیکنه غذا هم که نمیتونم بخورم خدا کنه هم برای من وبقیه اتفاقات خوب بیفته.

سلام پری عزیز.
من هم مشکل شما رو دارم.اینکه بارداریتون پوچه شک نکنین.منم قطر ساکم 17 شد و خبری از جنین و کیسه زرده نیست.در صورتی که از لحاظ علمی اندازه ساک 8 میلیمتر شد باید کیسه زرده دیده شه.هفته بعد میرم بیمارستان تا از این حالات خلاص شم.چون منم شاغلم و احوال بارداری اذیتم میکنه.بهرحال امیدوارم تو بارداری بعدی به سلامت موفق باشیم.هم ما و هم همه کسایی که آرزوی مامان شدن دارد.

سلام پری عزیزم
امروز میری سونو و همه چی مشخص میشه. از ته دلم واست دعا کردم که نینی خوشگلتو ببینی.حتما بیا و به ما هم خبرشو بده. من این هفته میرم واسه کورتاژ.تهوع امونمو بریده.کارم مدام گریست.خیلی میترسم تو بارداری بعدم اینطور شه.....منتظر خبرای خوبت هستیم

سلام لیندا جان
خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم بچه مو دیدم صدای قلبشم شنیدم از ته دلم برای تو هم دعا میکنم فقط توکلت به خدا باشه قرار نیست که همیشه این اتفاق بیفته من یه جایی خوندم که یا اسپرم ضعیفه یا تخمک که جنین رشد نمیکنه پس برای دفعه بعد که خواستی باردار بشی خوب به خودتون برسین راستی من سونوی قبلی به خاطر اینکه معتبر نبود ندیده بودن دیروز یه سونو وارد بود که رفتم به یه سونو اعتماد نکن ان شاء الله همه چی درست میشه منم فشار خونم بالاست که نگرانم میکنه این 2 هفته خیلی افسرده بودم و حالت تهوع شکنجه ام میداد میدونم چی میکشی مواظب خودت باش امیدت به خدا باشه
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان