بارداری

سلام 34 ساله هستم از 4 ماه پیش رژیم غذایی برای پسردار شدن را شروع کردم . عادت ماهانه 28 تا 30 روزه منظمی را در طول عمرم داشته ام آخرین پریودیم 8/8/1390 بوده در روز 12 بعد از آخرین پریودی سونو واژینال قطر آندومتر را 7 میلی و یک فولیکول در تخمدان راست با قطر 18 میلی را تشخیص داد . کیت تخمک گذاری آکون هم در همان روز دو خط صورتی پررنگ بود تجویز دکتر دو عدد آمپول اچ سی جی در روز 13 یعنی یک روز بعد از سونو بود . نزدیکی در 12 و 18 ساعت بعد از تزریق انجام شد . 13 روز بعد از نزدیکی(7 روز قبل از وقت عادت ماهانه ) لکه بینی های خیلی مختصر و قهوه ای رنگ شروع شد و تا 5 روز ادامه داشت . سپس قطع شد . در وقت عادت ماهانه پریود نشدم . دو بار هم آزمایش بتا دادم منفی بود. دوباره به پزشکم مراجعه کرده ام سونو واژینال قطر آندومتر را خیلی زیاد نشان می دهد و در تخمدان هایم فولیکولی نیست . امروز دوباره کیت تخمک گذاری را آزمایش کردم یک خط صورتی کمرنگ در بالا و یک خط صورتی پررنگ در پایین داد . دکتر میگه باید صبر کنی ممکن است دیر باردار شده ای در غیر اینصورت قرص ضد بارداری تجویز می کنم تا پریود شوی . با توجه به اینکه دو بار دیگه قبل از پریودی نزدیکی داشته ام می شود باردار باشم . نوک سینه هام به شدت دردناک هستند. می ترسم باردار باشم و دکتر تشخیص ندهد و قرص تجویز کند .

ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان