کورتاژ

سلام خسته نباشید ببخشید من مریضی pcodدارم و 6 سال است که ازدواج کردم و پنج ماه پیش با قرص لتروزول و آمپولhcgحامله شدم و بعد از دو ماه به علت حاملگی پوچ کورتاژ کردم و حالا در این مدت فقط یکبار پریود شدم و فقط 2 روز، حال می خواستم بدونم باید چی کار کنم و کی می تونم حامله بشم و آیا امکان داره همچین اتفاقی دوباره برام بیفته؟

سلام
یکبار تجربه ی بارداری پوچ رو بسیاری از افراد داشته اند و نگران تکرار آن نباشید.
اما با توجه به گذشت 5 ماه، یک بار قاعدگی غیر طبیعی ست و حتماً باید با درمان مناسب دوباره به سیکلهاتون نظم دهید سپس برای بارداری اقدام کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از راهنمایتون ولی من سه ماهه که از تاریخ کورتاژم می گذره و در این مدت فقط یکبار پریود شدم اون هم بمدت سه روز و خون قهوهای بسیار پررنگ با توجه به اینکه من pcodدارم و پریودهایم نامنظم است دکتر هیچ قرصی به من نداده است و فقط به من گفته بعد از اینکه پریود شدم مجدد قرص لتروزول و آمپولhcgرا مصرف کنم می خواستم بدونم اگه مجدد با این قرص ها حامله بشم امکان حاملگی پوچ وجود داره با توجه به اینکه من سنم بالاست خواهشمندم بهترین درمانی که سریع به نتیجه می رسم را بیان کنید :lol:

sepideh123 نوشته شده:سلام ممنون از راهنمایتون ولی من سه ماهه که از تاریخ کورتاژم می گذره و در این مدت فقط یکبار پریود شدم اون هم بمدت سه روز و خون قهوهای بسیار پررنگ با توجه به اینکه من pcodدارم و پریودهایم نامنظم است دکتر هیچ قرصی به من نداده است و فقط به من گفته بعد از اینکه پریود شدم مجدد قرص لتروزول و آمپولhcgرا مصرف کنم می خواستم بدونم اگه مجدد با این قرص ها حامله بشم امکان حاملگی پوچ وجود داره با توجه به اینکه من سنم بالاست خواهشمندم بهترین درمانی که سریع به نتیجه می رسم را بیان کنید :lol:
سلام
دوست خوبم! مسلماً انتخاب درمان 100% باید بالینی صورت گیرد. اما به نظر می رسد با این وضع قاعدگی شما بهتر باشد قبل از تحریک تخمک گذاری توسط کلومیفن و ... کمی سیکل را تنظیم کنید(به طوری که هر ماه قاعدگی داشته باشید و فقط در حد لکه بینی هم نباشد) در این مواقع از مدروکسی پروژسترون هم درمانگران استفاده میکنند.
- البته اینکه تخمک گذاری در سیکل به راه بیافتد خودش باعث تنظیم هم می شود-
فقط مراقب باشید در هنگام شروع هر کدام از این درمانها، ابتدا از باردار نبودن فرد باید اطمینان حاصل کرد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان