بارداری پوچ کمک فوری.......

با سلام

بعد از 13 روز تاخیر در قاعدگی آز بتا دادم که 2100 نشون داد یک هفته بعد یعنی دیروز شنبه 1 مرداد به متخصص مراجعه کردم و ایشون پس از تعیین سن بارداری به صورت دستی به من گفتن که باید 7 هفته و 4 روزم باشه ولی با سونویی که انجام دادن 5 هفته و ا روز نشون داد و جنینی دیده نشد و فقط یک کیسه کوچولو بود .
دکتر احتمال حاملگی پوچ رو دادن و به من گفتن به مدت دو هفته صبر کنم اگه جنین رشد نداشت باید کورتاژ بشم.
حالا سوالم اینه که راه بهتری برای سقط به جز بستری شدن در بیمارستان وجود داره؟ یعنی راه که نیاز به بستری شدن نداشته باشه؟
غذاها یا داروهای گیاهی وجود داره که باعث سقط بشه؟
چون بارداری اولم هست به شدت از بستری شدن می ترسم....
اگه صبر کنم احتمال داره خودش خود به خود سقط بشه؟

سلام
بله دوست عزیزم با دارو هم می شود ابتدا روند سقط را برای مادر شروع کرد (که در منزل است)
بعد از اتمام فقط باید تحت نظر باشید تا از کامل شدن روند سقط درمانگرتان مطمئن شود( در صورت کامل نشدن است که نیازمند کورتاژ می شویم) اما فراموش نکنید دوست عزیز! که هنوز برای فکر به سقط زود است چراکه امکان اینکه در سونوی بعدی وضعیت متغیر باشد هنوز وجود دارد.
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون کارشناس عزیز

اگر بعداز دوهفته جنین تشکیل شده باشه این جنین بعد از تولد چه فرقی با نوزادهای معمولی داره؟ مثلا ممکنه ضعیف باشه یا دچار نقص های خاصی باشه؟؟؟

سلام
خیر عزیزم! اگر بعد از آن، بارداری و رشد جنین کلاً نرمال باشد دیگر هیچ مشکلی نیست (یعنی فقط تخمک گذاری و لقاح از آنچه که ما محاسبه می کردیم دیرتر بوده است و بس)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان