bardari

سلام
من ۳ سال هست که ازدواج کردم. تا فروردین قرص ضدّ برداری می‌‌خوردم و بعد برای بارداری قطع کردم.اسید فولیک رو هم مصرف می‌کنم اما هنوز باردار نشدم. فاصلهٔ سیکل هام ۳۵ روز شده یعنی‌ در طول این ۳ ماه بد از قطعِ قرص ۲ هفته پریودم عقب می‌افتد.در ضمن تخمدانهای من پولی‌ کیستیک هستند، در آخرین ملاقاتی که با پزشک داشتم قبل از تصمیم به بارداری، سونویی که انجام شد مشکلی‌ نداشتم و تخمک گذاری هم داشتم.
اگه می‌شه من را راهنمایی کنید که دلیل این موضوع چه میتواند باشد،آیا در تعیین زمان تخمک گذاری اشتباه می‌کنم یا دلیل دیگری میتواند وجود داشته باشد؟

ممنون

سلام عزیزم
با توجه به مصرف قرص ضد بارداری ، ممکنه حدود 3 ماه بعد از قطع قرص زمان ببره تا تخمک گذاری به روال خودش برگرده . در عین حال شما ذکر می کنید که تحت نظر پزشک بوده و تخمک گذاری شما تأیید شده است . نکته ای که بارها کارشناس مامایی مهربان سایت روی آن تاکید کرده این است که اگر پس از یکسال اقدام برای بارداری آن هم با توجه به زمان های تخمک گذاری ، بارداری اتفاق نیفتاد ، اقدامات بعدی انجام می شود . مگر این پزشک شما به هر علت مانند سن بالای مادر(البته من سن شما را نمی دانم)و یا احیانا تخمدان های پلی کیستیک و ... صلاح بداند که اقدامات تشخیصی را زودتر انجام دهد . در غیر این صورت فعلا جای نگرانی نیست . با توکل بر خدا و ارامش به خودتان زمان دهید ؛ دیر نشده...
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان