عوارض حاملگی پوچ

کمکم کنید
مجموع رای گیری: 2 (50%)
راهنمایی ام کنید
مجموع رای گیری: 2 (50%)
مجموع رای گیری: 4

علت حاملگی پوچ

سلام.من ترانه ام و 31 سال سن دارموسال گذشته یه حاملگی پوچ داشتم که به وسیله قرصهای واژینال سقط کردم.باتوجه به اینکه بیماری واریکوسل با گرید2 دارد آیا احتمال علت بروز حاملگی پوچ ممکن است به واریکوسل ربط داشته باشد؟الان سال است جلوگیری نکرده ام ولی هنوز باردار نشده ام.آیا ممکن است قبل از عمل همسرم باردار شوم؟من پریودی نا منظمی دارم چطور روز تخمک گذاری خودم را تشخیص دهم.بسیار از این موضوع نگرانم. :( :(

سلام
ترانه جان! ا اغلب به این گونه است که هر مشکلی مربوط به ناتوانی های مردان در باروری از جمله واریکوسل و ... روند بارداری را کند می کنند و در واقع بارداری ممکن است به زحمت صورت گیرد اما نتیجه ی آن بارداری دیگر به بیماری قبل از آن مروبوط نمی باشد. در واقع اگر اسپرمی به هر نحو توانست خود را به مقصد برساند و بارداری رخ دهد کار تمام شده است.
ما هنوز علت دقیق حاملگی پوچ مشخص نشده است و تنها آنرا به اختلالات کروموزومی نسبت می دهند. بنابراین نمی توان به طور قطع مشخص کرد که عامل خاصی در ایجاد حاملگی پوچ موثر یا بی تاثیر است.
بله مسلماً احتمال بارداری وجود دارد اما همانطور که می دانید این احتمال دلیل بر عدم انجام اقدامات درمانی نیست. چراکه در واقع در چنین شرایطی احتمال بارداری کم می شود.
سیکلهای شما چند روزه است؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان