دومین پریود بعد از سقط

باسلام و خسته نباشید
ببخشید من دو ماه پیش سقط به علت حاملگی پوچ داشتم در هفته 6 و خودبه خود بعد از ده روز خونریزی دفع شد و سونو هم دادم کاملا دفع شده بود.دقیقا سه هفته بعد از اتمام خونریزی پریود شدم طبق روال قبل تقریبا 7 روز. البته یه دور روز قبلش لک دیدم ولی بعد به طورعادی خونریزی داشتم.الان چهار هفته میگذیره و یه دو روزی عقب افتاده آیا ممکنه مشکلی داشته باشم؟ باردار هم نیستم کیست هم نداشتم.به نظرتون طبیعیه؟

Re: دومین پریود بعد از سقط

سلام وقتتون بخیر من اولین پریودم خونریزی م زیاد بود ولی دومین بار تقریبا نرمال بود هرچندبا لک بینی و دو روز جلوتر شروع شد اما از روز هشتم دردهای شدید تخمدان دارم هم چپ هم راست البته طرف راستم رو بهمن ماه سال گذشته بعلت ترشن عمل کردم.م بدونم طبیعیه این دردها خیلی استرس دارم ممنممنون میشم راهنمایی م کنین

سلام بعد سقط تا چن روز خونریزی طبیعیه؟اگه کورتاژ کنی با اینکه خودش سقط بشه مدت خونریزیش فرق میکنه؟ اگه تا یه 15روز بعد سقط لکه بینی داشته باشی بعد یه هفته لکه بینیت قطع بشه دوباره خونریزیت شروع بشه از چی میتونه باشه؟بعد کورتاژم ممکنه بقایای جفت مونده باشه؟بعد سقط اگه عفونت داشته باشی تا چند روز بعدش علایم عفونت شروع میشه

عفونت اگر ناشی از عمل کورتاژ و خود پروسه سقط باشد در همان روزهای اول بروز می کند اما اگر ناشی از باقی ماندن بقایا باشدممکن است دیرتر بروز پیدا کند.
در وضعیت شما 1 سونوی پک بقایا صورت می گیرد و اگر بقایا مطرح نبود جهت کم شدن لکه بینی و خونریزی با دارو کمک می شود(البته اگر این خونریزی تون بعد از 1 هفته قطع نشود، دارو شروع می شود)
مکمل آهن و ترنسید یا مفنامیک اسید هم کلاً توصیه می شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من ٨شهريور سقط عمدي داشتم و خونريزيم به مدت ١٣روز طول كشيد
ماه بعد يعني مهر ١١ پريود شدم
و همچنين ابان ٨ پريود شدم
و امروز ٨ اذر خبري از درد و چيزي نيست يني ممكنه من باز حامله باشم؟
خطري برام نداره؟
و اينكه بي بي چك الان جواب ميده استفاده كنم؟

سلام. شبتون بخیر. ببخشید من ۳ دی ماه سقط کردم. متوجه نشدم باردارم و خونریزی داشتم. دقیقا ۴۰ روز بعد پریود شدم. پریودمم کاملا طبیعی و مثل حالات قبل بود. ینی ۱۱ بهمن.
۲/۳روزه هم یکم بی حالم و احساس میکنم یه نمه حالت تهو دارم
بنظرتون با اینکه فقط یه روز از وقتم گذشته بازم تست انجام بدم؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان