سقط

سلام من 6 روز پیش دچار لکه های قهوه ای شدم که بحساب ماما هفت هفته و 5 روز بارداریم بود و سونوگرافی انجام دادم که سونوگرافی هفته 6 رو تشخیص داد و قلب جنین رویت نشد گفت 10 روز دیگه باید دوباره سونو انجام بدی الان به مدت 6 روز خونریزی در حد پریودی دارم، همره با دردای پریودی شدید،بیمارستان هم رفتم گفتن فعلا صبر کن تا سونو بعد که مشخص بشه قلب جنین تشکیل شده یا نه ولی امروز یه تیکه اندازه نصف کف دست لخته خون که شبیه پوست بود ازم خارج شد و چند ساعت بعد یک تیکه گوشت مانند ازم خارج شد،این یعنی سقط انجام شده؟الان حالم خوبه نیاز هست بیمارستان برم؟دوست ندارم کورتاژ بشم،الان باید سونو انجام بدم یا صبر کنم چند روز؟امکان دارد خونریزی من شدیدتر بشه؟لطفا راهنماییم کنید،ممنون

Re: سقط

Star90 نوشته شده:سلام من 6 روز پیش دچار لکه های قهوه ای شدم که بحساب ماما هفت هفته و 5 روز بارداریم بود و سونوگرافی انجام دادم که سونوگرافی هفته 6 رو تشخیص داد و قلب جنین رویت نشد گفت 10 روز دیگه باید دوباره سونو انجام بدی الان به مدت 6 روز خونریزی در حد پریودی دارم، همره با دردای پریودی شدید،بیمارستان هم رفتم گفتن فعلا صبر کن تا سونو بعد که مشخص بشه قلب جنین تشکیل شده یا نه ولی امروز یه تیکه اندازه نصف کف دست لخته خون که شبیه پوست بود ازم خارج شد و چند ساعت بعد یک تیکه گوشت مانند ازم خارج شد،این یعنی سقط انجام شده؟الان حالم خوبه نیاز هست بیمارستان برم؟دوست ندارم کورتاژ بشم،الان باید سونو انجام بدم یا صبر کنم چند روز؟امکان دارد خونریزی من شدیدتر بشه؟لطفا راهنماییم کنید،ممنون
سلام
عزیزم یک سونو در مرکزی دقیق لازم است تا از وضعیت داخل رحم مطلع شویم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان